loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Гуртожитки

Академія має в оперативній власності гуртожитки – це комплекси з побутовим обслуговуванням, виробничими приміщеннями. Гуртожитки Академії призначені для загального проживання із самообслуговуванням. Особи, які поселені до гуртожитків повинні знати і суворо дотримуватися «Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитках» та умов Контракту на право проживання осіб в гуртожитку.  АПО УОЗ «УМА» в питаннях надання доступу до проживання в гуртожитках, керуються положеннями Житлового кодексу України, Закону України «Про освіту», Наказів МОЗ «Про деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів», «Про атестацію молодших спеціалістів з медичною освітою», Указів Президента України «Про заходи щодо реформування системи підготовки спеціалістів та працевлаштування випускників вищих навчальних закладів», санітарно-епідеміологічними вимогами до організації проживання, обладнання та утримання гуртожитків для слухачів та Статутом Академії.

Вони надаються для проживання на період навчання громадян та іногородніх слухачів Академії, науково-педагогічних працівників.

Усі житлові кімнати та приміщення грутожитків відповідають санітарно-епідеміологічним нормам та забезпечені усім необхідним та в необхідній кількості:

 • ліжка;
 • постільна білизна;
 • вбиральні та ванні кімнати;
 • кухні;
 • гардеробні шафи та скриньки для тимчасового збергіання особистих речей.


Перебування в гуртожитку сторонніх осіб, а також інших організацій та установ не допускається.

Територія гуртожитків та всі житлові кімнати або господарські приміщення повинні бути пристосовані у відповідності до гігієнічних правил та благоустрію: належно очищена, доступна прибудинкова територія, спеціальні місця для зберігання господарського інвентарю, належне комунальне ослуговування території комплексу.


Особи, які проживають у гуртожитках Академії мають право:

 • на користування наданою житловою площею, всіма меблями та іншим інвентарем, а також комунально-побутовими послугами;
 • на своєчасну заміну меблів, постліьної білизни або іншого інвентарю, які зіпсувалися, а також усунення недоліків в житлово-побутовому обслуговуванні.


Особи, які проживають у гуртожитках Академії зобов’язані:

 • суворо дотримуватися та виконувати вимоги у відповідності до порядку проживання в гуртожитках, правил внутрішнього розпорядку та пожежної безпеки;
 • забезпечити цілісність житлових приміщень, дбайливо ставитися до санітарно-технічного та іншого обладнання гуртожитків Академії;
 • зберігати чистоту та порядок в житлових приміщеннях та місцях загально користування;
 • своєчасно вносити сплату за проживання у гуртожитках;
 • відшкодовувати спричинений матеріальний збиток, який був нанесений гуртожиткам.


Академія, у свою чергу, забезпечує слухачів житловими приміщеннями, укладає з кожним клієнтом договір найму житлового приміщення та виконує всі умови договору в повній мірі. Проводить розрахунки з клієнтами, розміщує їх у відповідності з умовами договору та зобовязується не розголошувати інформацію про клієнтів, яка є конфіденційною.

Надання номерів для проживання здійснюється лише при пред’явленні паспорта або іншого передбаченого чинним законодавством документа, який засвідчує особу. При заселенні до гуртожитку іноземці та особи, що їх супроводжують  повинні пред’явити дійсну візу на в’їзд до України. Кожний клієнт, який проживає у гуртожитку повинен заздалегідь повідомити співробітників про дату та час виїзду з кімнати.

У разі спричинення шкоди особою, яка проживає у гуртожитку, відповідно до умов договору, Академія сприяє усіма можливими заходами, керуючись чинним законодавством, відшкодуванню шкоди клієнтом, який її заподіяв.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?