loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Електронні бази даних

Академія уклала договір з Національною медичною бібліотекою України. Це означає що абсолютно кожний слухач, викладач та науковий співробітник АПО УОЗ «УМА» має постійний доступ до Фонду бібліотеки, а саме до медичних методологічних матеріалів та ресурсів не лише в друкованому вигляді, а й в електронному варіанті. Ознайомитись з особливостями діяльності бібліотеки Ви можете за корисним посиланням: https://library.gov.ua/.

Щодо можливості доступу до електронної бази даних Web of Science, Академія у своїй діяльності керується, перш за все, Наказом МОН України від 06.11.2018 року № 1213 «Про надання доступу закладам вищої освіти i науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до електронних наукових баз даних» (посилання на наказ: https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-nadannya-dostupu-zakladam-vishoyi-osviti-i-naukovim-ustanovam-do-elektronnih-naukovih-baz-danih). На офіційному сайті Міністерства освіти і науки України є можливість завантажити та ознайомитсь з цим наказом. Доступ до бази можливий через провідні бібліотеки країни та наукові заклдаи та установи.

Академія надає унікальний доступ до зарубіжної бази наукової інформації Web of Science. База даних доступна з усіх комп’ютерів у читальних залах з Національної медичної бібліотеки України та робочих місць за наступним посиланням: https://www.webofknowledge.com/

В свою чергу, Web of Science (посилання на базу http://login.webofknowledge.com/)  – це реферативна база даних наукового цитування, яка надається компанією Thomson Reuters. Ця науковометрична база надає дослідникам можливість пошуку матеріалів з природничих, суспільних, гуманітарних наук та встановлює посилання між певними дослідженнями з використанням цитованих матеріалів та тематичних зв’язків між статтями, встановленими авторитетними дослідниками, що працюють в окремій галузі знань. Наша Академія запрошує всіх слухачів скористатися можливістю доступу до такого ресурсу.

Детальну інформацію щодо функціонування електронних баз даних Академії Ви можете отримати за телефонами: +380509455959 або +380637755403.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?