loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Майстер-класи

Абсолютно для всіх слухачів АПО УОЗ «УМА» згідно рішення, яке було прийняте на засіданні Науково-проектної групиАкадемії, доступні майстер-класи, тематичні школи, конгреси, симпозіуми, симуляційні тренінги, з оволодіння практичними навичками та інші заходи самоосвіти з використанням електронних навчальних ресурсів та іншого технічного та комунікаційного надбання.

Слухачі Академії можуть дізнаватися актуальну інформацію щодо дати та місця проведення майстер-класу, на офіційному сайті АПО УОЗ «УМА», а також, отримати інформацію про тематику майстер-класів, тривалість, вартість заходів.

Щодо порядку проведення майстер-класів в АПОУОЗ «Українська медична асамблея», треба розпочати з того, що майстер-клас – це інформальний метод навчання та інформацйне заняття із опанування окремих професійних компетентностей або їх компонентів медико-управлінського, медико-правового, медико-економічного, медико-психологічного, цифрового, педагогічного характеру.

Проведення майстер-класів зараховується до навчального навантаження науково-педагогічного працівника Академії та вноситься до Рекомендацій щодо планування та обліку навчальної роботи науково-педагогічних працівників АПО УОЗ «УМА», що додаються до форми Індивідуального плану роботи науково-педагогічного працівника.

У відповідності до порядку організації безперервного професійного навчання, на наукових медичних форумах можуть проводитись різноманітні тематичні школи, спеціалізовані тренінги та майстер-класи. У випадку проведення цих навчальних заходів їх програма має бути включена як складова програми наукового медичного форуму.


Для того, щоб організувати проведення майстер-класу, необхідно забезпечити наступне:

  • офіційне розміщення інформації про майбутній майстер клас/тренінг/семінар на сайті АПО УОЗ «УМА»;
  • визначити день та тривалість майстер-класу та заначити про цю подію в календарному плані заходів;
  • окреслити кількість учасників, які можуть взяти участь в майстер-класі та оголосити порядок реєстрації на захід;
  • оголосити вартість чи наголосити на безкоштовній участі у заході.


/Для визначення відповідності запланованого заходу вимогам, які пред’явлені до майстер-класу, а також з метою забезпечення використання сучасних протоколів, затверджених МОЗ України в установленому порядку, та медичних стандартів, на засіданнях кафедр розглядаються плани, які складаються науково-педагогічними працівниками кафедри з зазначенням можливого проведення майстер-класу та його тематики.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?