loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Професійне навчання

Професійна освіта в АПО УОЗ «Українська медична асамблея» здійснюється за допомогою реалізації додаткових професійних програм (програм підвищення кваліфікації та програм професійної підготовки).

Зарахування слухачів на навчання за додатковими професійними програмами проводиться відповідно до Правил прийому та навчально-виробничим планом циклів підготовки фахівців охорони здоров’я за програмами післядипломної освіти.

Реалізація програми професійної підготовки спрямована на отримання компетенції, необхідної для виконання нового виду професійної діяльності, придбання нової кваліфікації. АПО УОЗ «УМА» розроблює відповідний календарний план циклів додаткової професійної освіти. Для того, щоб стати слухачем програми професійної підготовки, кожному майбутньому слухачу необхідно подати заявку, вказати свої персональні дані та направити її поштою на адресу Академії.

Слухачам, які успішно завершили навчання та повністю пройшли прослуховування курсу, видаються документи встановленого зразка, а саме свідоцтво та додаток до нього.

Реалізація програми підвищення кваліфікації в АПО УОЗ «УМА» спрямована на вдосконалення та отримання нової компетенції, необхідної для професійної діяльності та підвищення професійного рівня в рамках наявної кваліфікації. Академією затверджується відповідний календарний план циклів з проходження підвищення кваліфікації, а майбутніми учасниками, в свою чергу заповнюється відповідна заявка та надсилається поштою на адресу Академії.

Слухачам, які успішно завершили навчання та повністю пройшли прослуховування курсу, видаються документи встановленого зразка, а саме свідоцтво встановленого зразка та додаток до нього.

Академія здійснює свою діяльність, розробляє та реалізовує освітні (наукові) програми в межах ліцензованої спеціальності. Основним напрямком діяльності АПО УОЗ «УМА» є провадження лише ліцензованої освітньої діяльності, післядипломної підготовки та перепідготовки, підвищення кваліфікації, фахівців у сфері охорони здоров’я, проведення освітніх заходів, науково-практичних конференцій, конгресів, симпозіумів, онлайн-курсів та вебінарів.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?