loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

ЗМІ Академії

ЗМІ Академії діють на підставі Конституції України, Законів України «Про інформацію», «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», «Про державну таємницю», «Про авторське право і суміжні права», Указу Президента України від 31.07.2000 р. № 928/2000 «Про заходи щодо розвитку національної складової глобальної інформаційної мережі Інтернет та забезпечення широкого доступу до цієї мережі в Україні».

Згідно Статуту АПО УОЗ «УМА», на базі Академії регулярно відбуваються науково-практичні конференції, як національного так і міжнародного рівнів. Науково-популярні відкриття у медичній сфері публікуються в збірках наукових робіт. Таким чином, Академія привертає увагу молодих вчених-медиків та популяризує науку в Україні.

Невід’ємною частиною освітнього процесу та міжнародної співпраці є проведення на базі Академії міжнародних конференцій, майстер-класів, симпозіумів, круглих столів, самітів та інше.

Ми публікуємо всі наукові матеріали та досягнення, адже вони визнаються та користуються попитом громадських об’єднань, медичних асоціацій, міжнародних медичних закладів та благодійних фондів.  Ви маєте змогу детально ознайомитись з переліком таких асоціацій, перейшовши за посиланням:http://medforum.in.ua/partnery-meditsinskie-assotsiatsii-obshchestvennye obedineniya-i-organizatsii/page/4/.

Офіційним джерелом публічної інформації Академії є також «Інформаційно-аналітичний часопис», метою якого є інформування слухачів, викладачів та спеціалістів Академії про всі новели освітнього та наукового процесу, а також досягнення фахівців у медичній галузі.

Наш офіційний сайт є головним інформаційним джерелом про події Академії. Ми повідомляємо про майбутні наукові заходи, інформуємо про актуальні події медичної галузі в Україні та світі, надаємо детальну інформацію щодо умов навчання громадян України та осіб-іноземців, а також правил проживання у гуртожитках Академії, правил користування лабораторіями та бібліотекою АПО УОЗ «УМА».

Наш офіційний веб-сатй діє на основі відповідного Положення «Про веб-сайт АПО УОЗ «УМА», згідно з яким до основих завдань сайту відносяться:

  • Публікація інформації про процедуру зарахування до Академії.
  • Популяризація післдипломної освіти в Україні та залучення лікарів для проходження циклів підвищення кваліфікації в АПО УОЗ «УМА».
  • Надання інформації про структуру, діяльність та колектив АПО УОЗ «УМА».
  • Забезпечення ефективного зворотнього зв’язку з особами, які цікавляться діяльністю Академії та бажають навчатися чи залучитися до науково-практичних заходів та конференцій.
  • Своєчасне інформування про новини у сфері медицини та її окремих галузях.


Також наша офіційна сторінка в інтернеті висвітлює новини та події не лише в Україні та світі, але й локальні заходи, які відбуваються в стінах АПО УОЗ «УМА». Ми надаємо інформацію про новини струткурних підрозділів Академії, кафедр, відділів, тощо. Спеціалісти своєчасно оновлюють інформацію щодо нормативної документації, внутрішніх установчих документів (Статут, Положення), інформацію щодо зарахування та навчання та інше.

Ми є прикладом втілення концепту безперервного професійного розвитку у структурі післядипломної освіти в України, а тому залишайтеся на нашому сайті та вивчайте більше корисної інформації.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?