loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Бібліотека

Для виконання покладених на Академію обов’язків, нею забезпечується доступ до матеріально-технічної бази головної медичної книгозбірні країни та науково-методичного центру.

Науково-медична бібліотека Академії є одним із основних структурних підрозділів Академії, та, станом на сьогодні, являє собою провідний науково-інформаційний заклад медичної науки і охорони здоров`я, що здійснює бібліотечне, бібліографічне, інформаційне обслуговування практикуючих лікарів, викладачів та студентів медичних ЗВО, науковців, які проводять дослідження в галузі медицини та суміжних наук та ін .

Бібліотека бере активну участь у підвищенні якості освітнього та науково-дослідного процесів та побудові єдиного інформаційного середовищ Академії на базі новітніх інформаційно-комунікаційних технологій. В електронному каталозі відображено активний фонд бібліотеки.

Студентство має вільний доступ до системи фондів літератури медично-біологічного спрямування, яка нараховує чимало примірників 35 мовами світу, бібліотека щорічно обслуговує спеціалістів-медиків і медичні установи. Система фондів складається з основних, спеціалізованих та депозитарних, що представлені через електронний каталог та карткові каталоги.

Фонди Бібліотеки Академії складаються із друкованих видань різних типів та видів (книжок, періодичних видань, видань, що продовжуються, дисертацій та авторефератів дисертацій та ін.), а також аудіо-візуальних матеріалів. Понад 90% фондів становить література з медицини та суміжних наук, серед яких представлено видання 35 мовами світу, більше 25 % з яких – література іноземними мовами.

Академія, окрім традиційної літератури забезпечує постійний доступ до інформаційних ресурсів різним категоріям читачів. Працює локальна комп’ютерна мережа, діє зона WI-FI доступу до Інтернету, створено електронний каталог наукових джерел. Інформаційна система бібліотеки підтримує основні технологічні процеси.

Окрім власної, Академія співпрацює із бібліотеками країни, забезпечуючи доступ до найновіших ресурсів, серед яких: Національна бібліотека імені В.І.Вернадського, Національна науково-медична бібліотека України, Бібліотека Верховної Ради України, Бібліотека Національної академії державного управління при Президентові України.

Бібліотека працює за наступним графіком:

– понеділок – п’ятниця – 09.00 – 18.00;
– субота – 10.00 – 18.00;
– неділя – вихідний.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?