loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Загальна практика сімейна медицина

Спеціальність 222 «Медицина»


Загальна практика як спеціальність

Лікар загальної практики, зазвичай, є першою відправною точкою для пацієнтів із проблемами зі здоров’ям або питаннями щодо їх загального стану. Незалежно від віку, статі чи типу скарги, він доглядає за всіма пацієнтами. Бувають випадки однозначної довіри між лікарем та пацієнтом, тому вони «співпрацюють» усе життя. Таким чином, між лікарем та пацієнтом формується тісний зв’язок та порозуміння. Багато сімейних лікарів власники власної практики поєднують технічну компетентність та економічне мислення, щоб керувати власною медичною практикою. А що стосується питань довіри, то тут сучасний сімейний лікар повинен бути й трішки психологом та товаришем для свого постійного пацієнта.

Питання правильного підбору сімейного лікаря є досить актуальним у зв’язку зі змінами у медичному законодавстві. А отже, це призводить до появи здорової конкуренції кадрів та постійного вдосконалення своїх професійних навичок.

Формат навчання

Курс підвищення кваліфікації відбувається при навчальній базі Академії, в тому числі, й за змішаною (денною та дистанційною) формою навчання. Заняття проходять за індивідуальним графіком. А отже, ви маєте змогу заздалегідь домовитися про ваш персональний розклад та не відчувати абсолютно ніякого дискомфорту під час підготовки та навчання.

Викладання здійснюється як особисто, так і в online режимі. Курс охоплює лекції, практичні заняття, роботу в малих групах. Оцінка якості знань здійснюється шляхом письмових завдань, наукової кваліфікаційної роботи або звіту. До плану навчання входять практичні заняття та самостійна робота. Всі заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, при цьому, базові та спеціальні навички. Розуміли сучасні методики лікування та мали змогу розробити власну методологію дослідження того чи іншого захворювання, якщо мова йде про приватну практику.

Комплексний зміст підготовки фахівців із загальної медицини:

  • догляд та координація пацієнтів;
  • міждисциплінарна координація, особливо у випадку «мультиморбідних» (наявність в одного пацієнта кількох захворювань із хронічним перебігом) пацієнтів, включаючи вказівки на домашній догляд;
  • оцінка працездатності та потреби у догляді;
  • спадкові клінічні картини;
  • виявлення станів залежності та ініціювання подальших заходів;
  • надзвичайні ситуації.

Вся навчальна база доступна для вивчення й дистанційно. Навчальні матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Слухачі можуть використовувати аудіо та відеоконференції, текстовий чат, дискусійні групи та будь-які інші інтерактивні методи спілкування.

В кінці курсу кожен учасник повинен пройти іспит, що складається з ряду питань з пройденого матеріалу.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, слухачі отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)     письмова заява;

2)     копія паспорту;

3)   копії диплома про освіту (+додаток) та інших документів, що дають право на зайняття конкретною лікарською діяльністю.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії: (067) 011-64-69, (050) 405-03-47.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?