loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Загальна гігієна

Загальна гігієна як спеціальність

Першочергове завдання загальної гігієни – дослідити те, яким чином зовнішні фактори впливають на людей. В обов’язки медичних працівників, які працюють в даній сфері, входять:

  • вивчення загального стану здоров’я;
  • заходи щодо поліпшення показників стану здоров’я населення;
  • зниження ризиків хвороб;
  • просвітницька робота, особливо під час небезпечних епідеміологічних ситуацій;
  • створення умов, що сприяють підвищенню якості життя.

Лікарі загальної гігієни можуть займатися питаннями гігієни відпочинку, харчування або праці, але в будь-якому випадку фахівцеві необхідно підвищувати свою кваліфікацію. Пройти такий курс ви можете в АПОУОЗ «УМА». Це Академія, в якій регулярно проводять курси для медичних працівників різних спеціальностей. Беручи участь в наших програмах, ви отримуєте можливість отримати нові знання та навчитися швидко застосовувати їх в практичній діяльності.

Формат навчання

Курс підвищення кваліфікації з загальної гігієни проходить на базі Академії, за змішаною (денною та дистанційною) формами навчання. Заняття відбуваються за індивідуальним графіком, що є дуже комфортним варіантом для кожного слухача.

Викладання здійснюється особисто та в online форматі. До складу курсу з загальної гігієни входять лекції, практичні заняття, робота в групах. Оцінювання знань здійснюється шляхом перевірки письмових завдань, наукової роботи або складеного звіту. Практичні заняття та самостійна робота також передбачені навчальним планом курсу, на які відводяться окремі  години. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику загальної гігієни, отримуючи, базові та спеціальні навички.  Процес викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Онлайн-слухачі, зокрема, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи та інше.

В кінці курсу кожен складає іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу з загальної гігієни.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, слухачі отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–             успішно здобули повну медичну освіту в Україні;

–             прихильність до роботи в команді;

–             інтерес до навчання, та потенційного викладання й наукових досліджень в сфері загальної гігієни як науки, спеціальності та навчальної дисципліни, що є неодмінною складовою кожного прогресивного лікаря.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)           письмова заява;

2)           копія паспорту;

3)           копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської спеціальності.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?