loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Урологія

Урологія як спеціальність

Основні завдання лікаря-уролога – консервативна терапія хворих в амбулаторних умовах і проведення необхідних лікувальних маніпуляцій в умовах урологічного кабінету. Також він може проводити і хірургічні операції, якщо в цьому виникає необхідність.

Вважається, що уролог – це тільки «чоловічий лікар», але це не зовсім так. Лікар-уролог займається хворобами сечостатевої системи і репродуктивним здоров’ям. До нього звертаються із захворюваннями сечового міхура і сечовивідних шляхів, нирок і простати. Цистит, сечокам’яна хвороба, стресове нетримання сечі, фімоз, баланіт, камені в сечовому міхурі, пієлонефрит, багато запальних захворювань сечостатевої системи – всі ці хвороби лікує саме уролог.

Пацієнтами урологів можуть бути не тільки чоловіки, але також жінки і діти. Урологія тісно межує і з гінекологією, і з андрологією, однак уролог – це самостійна спеціальність.

Формат навчання

Курс підвищення кваліфікації відбувається при навчальній базі Академії, в тому числі за змішаною (денною та дистанційною) формою навчання. Заняття проходять за індивідуальним графіком.

Викладання здійснюється як особисто, так і в онлайн, і включає в себе лекції, практичні заняття, роботу в малих групах. Оцінювання здійснюється шляхом письмових завдань, наукової роботи або звіту. До плану навчання входять також практичні заняття та самостійна робота. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, при цьому, базові та спеціальні навички. Викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Навчальні матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Онлайн-слухачі, зокрема, використовують аудіо- та відеоконференції, текстовий чат, дискусійні групи. В кінці курсу кожен учасник повинен пройти іспит, що складається з ряду питань з пройденого матеріалу.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, учасники отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи і професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимогу до учасників

Ваш профіль:

  • ви отримали повну медичну освіту в Україні;
  • прихильність до роботи в команді, а також індивідуально;
  • інтерес до викладання дисципліни та досліджень.

Для участі в курсі подаються такі документи:

  1. письмова заява;
  2. копія паспорту
  3. копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської посади.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?