loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Ультразвукова діагностика

Ультразвукова діагностика як спеціальність

На відміну від рентгену,  ультразвук повністю безпечний, а всі отримані дані чітко відображаються на комп’ютерному моніторі. Їх розшифровку роблять висококваліфіковані фахівці – лікарі ультразвукової діагностики. До їх обов’язків відносять:

  • проведення діагностики можливих патологій після отримання даних обстеження;
  • складання подальшого плану дослідження хворих із спрямуванням їх до фахівців різного профілю.

Переваги УЗД перед іншими методами:

  • безболісність
  • безпека для організму (немає опромінення або інших небажаних впливів), що дозволяє застосовувати метод необмежену кількість разів навіть протягом одного дня;
  • не вимагає складної попередньої підготовки;
  • відносна невелика вартість;
  • можливість за один раз обстежити кілька органів або систем;
  • швидкий результат (лікар ультразвукової діагностики надає висновок відразу ж під час огляду).

Ультразвукова діагностика дозволяє отримати детальні зображення внутрішніх органів та побачити будь-які новоутворення на ранній стадії. Вважається, що УЗД високоінформативний при дослідженні щитовидної та молочної залоз, печінки, нирок, передміхурової залози, матки, яєчників, периферичних лімфовузлів. Діагностичні можливості УЗД підвищуються при дуплексному скануванні з використанням допплерівського картування для оцінки кровопостачання пухлини і стану прилеглих судинних магістралей.

Ультразвукове дослідження (УЗД) є одним з найдоступніших та в той же час досить інформативним методом діагностики захворювань. Крім того, УЗД безпечно та практично не має протипоказань.

Завдяки регулярним сертифікаційним циклам фахівці отримують нові теоретичні знання, які потім можуть застосувати на практиці, під час роботи. Курс «Ультразвукова діагностика» ви можете пройти в АПОУОЗ «УМА».

Формат навчання

Підвищення кваліфікації з ультразвукової діагностики проходить на базі Академії, за змішаною (денною та дистанційною) формами навчання. Заняття відбуваються за індивідуальним графіком, що є дуже комфортним варіантом для кожного слухача.

Викладання здійснюється особисто та в online форматі. До складу курсу входять лекції, практичні заняття, робота в групах. Оцінювання знань здійснюється шляхом перевірки письмових завдань, наукової роботи або складеного звіту. Практичні заняття та самостійна робота також передбачені навчальним планом курсу, на які відводяться окремі  години. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, базові та спеціальні навички.  Процес викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Онлайн-слухачі, зокрема, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи та інше.

В кінці курсу кожен складає іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу з ультразвукової діагностики.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, слухачі отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–           успішно здобули повну медичну освіту в Україні;

–           маєте прихильність до роботи в команді;

–           інтерес до навчання, та потенційного викладання й наукових досліджень в сфері ультразвукової діагностики як науки, спеціальності та навчальної дисципліни, що є неодмінною складовою кожного прогресивного лікаря.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)         письмова заява;

2)         копія паспорту;

3)         копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретною лікарською спеціальністю.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?