loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Торакальна хірургія

Торакальна хірургія як спеціальність

Торакальні хірурги займаються лікуванням патологій, які виникають в органах, розташованих в районі грудної клітини – це серце, легені, стравохід, органи середостіння та  дихальних шляхів. Лікування проводиться оперативним шляхом.

Від дій хірурга часто залежить людське життя, тому лікар повинен постійно підвищувати рівень своєї кваліфікації, враховуючи що стрімко змінюються медичні технології.

Для кваліфікованих торакальних хірургів важливо володіти знанням теоретичного матеріалу і мати практичні навички в області оперативного лікування хвороб дихання, патологій діафрагми та органів середостіння. Також необхідні знання суміжних дисциплін, без яких не можна обійтися в умовах самостійної роботи.

Основний метод, який є в розпорядженні торакальної хірургії – це операція з розтином грудної клітини (торакотомія), але останнім часом широкого поширення набувають малоінвазивні ендоскопічні операції (торакоскопія).

Також, одним з основних напрямків торакальної хірургії є діагностика, лікування та профілактика раку легкого. Найбільш важливим моментом є профілактика такого захворювання, адже своєчасно виявлене новоутворення набагато легше підлягає лікуванню, та ймовірність позитивного прогнозу збільшується в рази.

Тому необхідно щорічно проходити плановий огляд у торакального хірурга, щоб він підтвердив, що ви абсолютно здорові, або ж вчасно виявити та провести радикальне оперативне лікування злоякісної або доброякісної пухлини на ранніх етапах.

Формат навчання

Курс підвищення кваліфікації з торакальної хірургії відбувається при навчальній базі Академії, за змішаною (денною та дистанційною) формою навчання. Заняття проходять за індивідуальним графіком, що досить практично та зручно для наших учасників.

Викладання здійснюється як особисто, так і в онлайн, та містить у собі лекції, практичні заняття, роботу в групах.

Оцінювання здійснюється шляхом:

  • письмових завдань,
  • наукової роботи
  • написання звіту про виконану роботу або вивчений матеріал.

До плану навчання входять також практичні та самостійні заняття. Вони спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, при цьому, базові та спеціальні навички у сфері торакальної хірургії.  Викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Он-лайн-слухачі, зокрема, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи. В кінці курсу кожен повинен скласти іспит, що охоплює ряд питань з пройденого матеріалу.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, учасники отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

  • успішно здобули повну медичну освіту в Україні;
  • прихильність до роботи в команді та індивідуально;
  • маєте інтерес до викладання та досліджень.

Для участі в курсі подаються такі документи:

  1. письмова заява;
  2. копія паспорту;
  3. копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської спеціальності.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?