loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Токсикологія

Токсикологія як спеціальність

Токсикологія як наука відома людям ще з 19-го століття. Протягом наступних століть було відкрито безліч нових хімічних сполучень, які при певних умовах становлять загрозу для здоров’я та життя людей. Заводи й фабрики постійно забруднюють атмосферу шкідливими речовинами, відходами свого виробництва. Непоодинокі випадки, коли шкідливі добавки виявляються в харчових продуктах, косметичних засобах та лікарських препаратах.

Попри вузькопрофільну спеціалізацію, лікар-токсиколог є цінним фахівцем, головне завдання якого – займатися лікуванням отруєнь різної етіології. Найчастіше доводиться мати справу з побутовими, харчовими та хімічними отруєннями.

Сфери застосування хімічних речовин дуже різноманітні, а знання вже настільки широкі, що загальна токсикологія поділена на окремі галузі:

  • Виробнича токсикологія пов’язана з вивченням хімічних речовин у промисловості, сільському господарстві та їх впливом на навколишнє середовище.
  • Військова токсикологія – вивчає дію бойових отруйних речовин у бойових обставинах та застосування інших хімічних речовин у військах.
  • Харчова токсикологія займається харчовими отруєннями.

Під отруєнням розуміють розлад здоров’я або смерть людини, що викликані отрутою, яка потрапила до організму.

Обов’язки лікарів-токсикологів такі:

  • володіти знаннями в областях генетики, фізіології та імунології людини;
  • проводити екстрену діагностику отруєння та швидко надавати хворому невідкладну допомогу;
  • застосовувати на практиці сучасні методики діагностування та терапії отруєнь з використанням знань про антидоти.

Регулярне підвищення кваліфікаційного рівня лікаря-токсиколога – необхідна умова для його ефективної роботи. Пройти курс «Токсикологія» ви можете на базі АПОУОЗ «УМА».  

Формат навчання

Курс підвищення кваліфікації з токсикологічної спеціальності проходить на базі Академії, за змішаною (денною та дистанційною) формами навчання. Заняття відбуваються за індивідуальним графіком, що є дуже комфортним варіантом для кожного учасника.

Викладання здійснюється особисто та в online форматі. До складу курсу входять лекції, практичні заняття, робота в малих групах. Оцінювання знань здійснюється шляхом перевірки письмових завдань, наукової роботи або складеного звіту. Практичні заняття та самостійна робота також передбачені навчальним планом курсу, на які відводяться окремі сплановані години. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, базові та спеціальні навички.  Процес викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Онлайн-слухачі, зокрема, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи та інше.

В кінці курсу кожен учасник складає іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, учасники отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Кожен учасник матиме доступ до нього. Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–             успішно здобули повну медичну освіту в Україні;

–             прихильність до роботи в команді та індивідуально також;

–             інтерес до навчання, та потенційного викладання й наукових досліджень в сфері токсикології як науки та спеціальності, що є неодмінною складовою кожного прогресивного лікаря.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)           письмова заява;

2)           копія паспорту;

3)           копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської спеціальності.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу з токсикології можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?