loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Терапія як спеціальність

Внутрішня медицина (терапія) – одна з найпоширеніших з усіх медичних спеціальностей. Завдання, які виникають перед терапевтом у професійному житті, є розлогими та диференційованими.

Курс стажування проходить в рамках стаціонарного навчання в галузі внутрішньої медицини, де вивчаються загальні питання, протоколи діагностики хвороб, а також спеціальні методи лікування, такі як лікування пухлин або діабету, тощо.

Завдання терапевта включають профілактику, діагностику та лікування наступних захворювань та скарг:

  • судинні захворювання, такі як варикозне розширення вен або захворювання периферичних артерій;
  • гормональні та метаболічні захворювання, такі як подагра, гіпотиреоз та гіпертиреоз (їх клінічні та субклінічні форми) або діабет;
  • серцево-судинні захворювання, такі як порушення кровоносних судин та захворювання серця;
  • шлунково-кишкові хвороби, такі як інфекції кишкового тракту або рак шлунку;
  • легеневі та респіраторні захворювання, такі що вражають дихальні шляхи, судини, альвеоли або легені та плеври, гострий бронхіт або пневмонія;
  • захворювання нирок і сечовивідних шляхів, такі як гостра або хронічна ниркова недостатність, пієлонефрит або пухлини;
  • захворювання сполучних тканин, такі як ревматизм, фіброз та інші;
  • захворювання крові та кровотворних органів, такі як лейкемія або рак крові;

Цей перелік завдань показує, що лікар-інтерн повинен охоплювати дуже широке коло знань та навичок внутрішньої медицини. Це стосується й обрання правильної терапевтичної тактики:

·        По-перше, мова йде про доречну та своєчасну діагностику;

·        По-друге, якісний аналіз анамнезу, скарг та об’єктивних ознак захворювання;

·        По-третє, здійснення рутинних лабораторно-інструментальних методів дослідження;

·        По-четверте, після виявлених ознак (симптомів) захворювання, об’єднання в синдроми (сукупність симптомів, що мають спільний патогенез);

·        По-п’яте, робота над кінцевим висновком про можливе захворювання.

Формат навчання

Курс підвищення кваліфікації відбувається на базі Академії, в рамках узгодженого навчального плану та годин, відведених на освоєння курсу за змішаною (денною та дистанційною) формою навчання. Заняття проходять за індивідуальним графіком.

Викладання здійснюється як особисто, так і в режими прямого онлайн включення. Повний курс містить у собі лекції, практичні заняття, роботу в малих групах. Оцінювання знань здійснюється шляхом письмових завдань, написання наукової праці або звіту. До плану навчання входять також практичні заняття та самостійна робота. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, при цьому, базові та спеціальні навички. Це є прямим шляхом як до підвищення кваліфікації в цілому, так і до приватної практики з терапії.

Вся навчальна база доступна для вивчення ще й дистанційно. Навчальні матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати за навчання. Наші онлайн-слухачі, можуть використовувати аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи.

В кінці курсу кожен учасник повинен скласти іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу.

Результати навчання

Після складання всіх атестаційних робіт, учасники отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)     письмова заява;

2)     копія паспорту;

3)  копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретною лікарською діяльністю за спеціальністю терапія.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.(……………….)

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?