loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія як спеціальність

Стоматологія терапевтична – один із напрямів галузі лікування і профілактики захворювань порожнини рота. Даний напрямок займається профілактикою, прогнозуванням і лікуванням хвороб зубів, ясен та слизової оболонки. Щоб правильно виявляти причини виникнення болю, призначати відповідне лікування і профілактичні заходи, кожен стоматолог-терапевт повинен регулярно підвищувати свою кваліфікацію.

Сучасна терапія використовує останні відкриття стоматології, такі як: гутаперчі, світловідбиваючі матеріали останнього покоління. Усі ці популярні  інструменти лікування зубів орієнтовані на комфорт пацієнта. Тому в терапевтичній стоматології сьогодні використовують місцеву анестезію, що явно скорочує час лікування і кількість «заходжень в гості» до стоматолога.

Терапевтична стоматологія, як правило, є першим кроком при відвідуванні стоматологічної клініки та плануванні майбутніх заходів та процедур по оздоровленню ротової порожнини. Цей розділ стоматології слугує підготовкою пацієнта до інших видів стоматологічного лікування і полягає в профілактиці та лікуванні захворювань ротової порожнини.

Терапевтична стоматологія вивчає та застосовує наступні процедури:

  • лікування карієсу зубів;
  • герметизація фіссур;
  • лікування пульпіту;
  • лікування хронічного та гострого періодонтитів;
  • повторне ендодонтичне лікування;
  • ендодонтичне відбілювання зуба.

Формат навчання

Курс підвищення кваліфікації з терапевтичної стоматології проходить на базі Академії, за змішаною (денною та дистанційною) формами навчання. Заняття відбуваються за індивідуальним графіком, що є дуже комфортним варіантом для кожного учасника.

Викладання здійснюється особисто та в online форматі. До складу курсу входять лекції, практичні заняття, робота в групах. Оцінювання знань здійснюється шляхом перевірки письмових завдань, наукової роботи або звіту. Практичні заняття та самостійна робота також передбачені навчальним планом курсу, на які відводяться окремі  години. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику з терапевтичної стоматології, отримуючи, базові та спеціальні навички.  Процес викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Слухачі, які виявили бажання займатися в онлайн форматі, зокрема, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи та інше сучасні приладдя.

В кінці курсу кожен учасник складає іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу з терапевтичної стоматології.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, учасники отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–             успішно здобули повну медичну освіту в Україні;

–             прихильність до роботи в команді;

–             інтерес до навчання, та потенційного викладання й наукових досліджень в сфері терапевтичної стоматології як науки, навчальної дисципліна та спеціальності, що є неодмінною складовою кожного прогресивного лікаря.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)           письмова заява;

2)           копія паспорту;

3)           копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретною діяльністю

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу терапевтичної стоматології можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?