loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Спортивна медицина

Спортивна медицина як спеціальність

Рухова активність сприяє розвитку психофізичних здібностей людини, дозволяє зберегти та зміцнити його здоров’я. Її реалізації сприяє фізична культура як особлива соціальна діяльність, спрямована на соціальну адаптацію людини шляхом фізичного виховання, фізпідготовки та фізичного розвитку. З нею тісно пов’язані лікувальна фізкультура і спортивна медицина. Перша спрямована на лікування та реабілітацію, друга – сприяє досягненню успіхів у спорті.

Лікар з лікувальної фізкультури працює з широким колом населення. В основі його роботи лежать природні немедикаментозні чинники. Основні завдання, що стоять перед ним, – зберегти та зміцнити здоров’я пацієнтів, сформувати у них здоровий спосіб життя і запобігати виникненню різних захворювань.

Робота лікаря зі спортивної медицини носить більш спеціалізований характер – він працює тільки зі спортсменами та переважно з патологіями, викликаними регулярними заняттями спортом.

Головною метою спортивної медицини – є медико-біологічна підготовка спортсменів до участі у змаганнях. Крім того, спортивна медицина вивчає способи поліпшення стану спортсменів під час перенавантажень та стресів. Фахівці цієї галузі займаються запобіганням травм та погіршенням загального стану здоров’я людини, які виникли в процесі або в результаті занять спортом та фітнесом у спортивно-оздоровчих закладах.

Спектр послуг, які може надати спеціаліст зі спортивної медицини доволі об’ємний. Ось лише деякі з них:

·        Відновлення рухів у міжхребцевих суглобах та корекція постави методикою кінезіотейпування.

·        Відновлення рухів у суглобі кінцівки методикою кінезіотейпування.

·        Дренування ентезісів міжхребцевих суглобів.

·        Дренування ентезісів суглобу.

·        Консультація лікаря зі спортивної медицини.

·        М’язово-фасціальна корекція м’язів кінцівки.

·        М’язово-фасціальна корекція м’язів хребта та тулуба.

·        Параартикулярне введення лікарських препаратів.

Формат навчання

Навчальна база Академії дозволяє проходити курс підвищення кваліфікації для спортивних медиків за денною та дистанційною формами навчання за індивідуальним графіком.

Викладання здійснюється викладачем як особисто та в online режимі. Навчальний план курсу містить лекції, практичні заняття, роботу в малих групах. Учасники виконують контрольні письмові завдання, готують наукові роботи або звіти. Такий спектр робіт й оцінюється викладачами академії та говорить про загальну успішність учасника, який проходить цей курс. До плану навчання входять також практичні заняття та самостійна робота. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику зі спортивної медицини, отримуючи, при цьому, базові та спеціальні навички. Викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Навчальні матеріали можуть надаватися в електронному вигляді за бажання, відразу після оплати навчання. Слухачі, які обрали навчатися онлайн використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи.

В кінці курсу кожен учасник обов’язково складає іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, учасники отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–         Ви успішно закінчили повну медичну освіту в Україні;

–         Ви маєте прихильність та бажання працювати в команді;

–      Ви маєте Інтерес до викладання та проведення медичних наукових досліджень, складання наукових пропозицій та обґрунтувань.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)     письмова заява;

2)     копія паспорту;

3)     копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської спеціальності.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?