loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Щелепно-лицева хірургія

Щелепно-лицева хірургія як спеціальність

Щелепно-лицева хірургія об’єднує стоматологію з пластичною хірургією. Це поняття включає в себе наступні напрямки: надання допомоги при травмах, аномаліях, а також сюди входить ресторативна хірургія. Лікарі приймають як планових пацієнтів, так і хворих, яких екстрено привозить швидка допомога.

До категорії планових операцій можна віднести наступні випадки:

  • пухлини;
  • вроджені проблеми розвитку та формування;
  • щелепно-лицьові дефекти;
  • запальні процеси у важкій стадії.

Щелепно-лицьові хірурги займаються усуненням вроджених дефектів, естетичних недоліків та наслідків травм на обличчі та голові. Сучасна щелепно-лицьова хірургія дозволяє оперативно усувати проблему без госпіталізації пацієнта.

Під час первинного огляду пацієнта, щелепно-лицьовий хірург проводить аналіз скарг, з якими пацієнт звернувся. Після цього, при необхідності, проводяться додаткові обстеження. Це може бути комп’ютерна або магнітно-резонансна томографія, УЗД, доплерографія та ін. За результатами обстежень пацієнта встановлюється попередній діагноз з можливістю проведення подальшого лікування.

АПОУОЗ «УМА»  запрошує лікарів на навчання для підвищення кваліфікації в даному напрямку.

Формат навчання

Курс підвищення кваліфікації з щелепно-лицевої хірургії проходить на базі Академії, за змішаною (денною та дистанційною) формами навчання. Заняття відбуваються за індивідуальним графіком, що є дуже комфортним варіантом для кожного слухача Академії.

Викладання здійснюється особисто та в online форматі. До складу курсу входять лекції, практичні заняття, робота в малих групах. Оцінювання знань здійснюється шляхом перевірки письмових завдань, наукової роботи або звіту. Практичні заняття та самостійна робота також передбачені навчальним планом курсу, на які відводяться окремі  години. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику з щелепно-лицевої хірургії, отримуючи, базові та спеціальні навички.  Процес викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Онлайн-слухачі, зокрема, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи та інші професійні надбання для дистанційного навчання.

В кінці курсу кожен складає іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу з щелепно-лицевої хірургії.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, слухачі отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–             успішно здобули повну медичну освіту в Україні;

–             прихильність до роботи в команді;

–             інтерес до навчання, та потенційного викладання й наукових досліджень в сфері щелепно-лицевої хірургії як науки, спеціальності та навчальної дисципліни, що є неодмінною складовою кожного прогресивного лікаря.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)           письмова заява;

2)           копія паспорту;

3)           копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської спеціальності.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?