loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Сексологія

Сексологія як спеціальність

Сексологія – це вивчення всіх сексуальних проявів людини, наука, що дає конкретний опис нормальної сексуальності, а також описує  сексуальні девіації.

У сучасному вигляді сексологія володіє прогресуючим полем для досліджень, в якому використовуються методи з ряду дисциплін, наприклад біології, психології та навіть криміналістики.

Вона вивчає зміни сексуальності в цілому та розвиток сексуальних контактів людини, техніки статевих відносин та розлади у статевій сфері.

Лікарю-сексологу дуже важливо володіти глибокими знаннями в своїй професії, підтримувати їх високий рівень, періодично розширювати діапазон навичок та відповідати актуальним вимогам кваліфікації в своїй області.

Академія післядипломної освіти УМА запрошує пройти курси підвищення кваліфікації за напрямом «Сексологія».

Формат навчання

Підвищення кваліфікації з сексології проходить на базі Академії, за змішаною (денною та дистанційною) формами навчання. Заняття відбуваються за індивідуальним графіком, що є дуже комфортним варіантом для кожного слухача.

Викладання здійснюється особисто та в online форматі. До складу курсу входять лекції, практичні заняття, робота в групах. Оцінювання знань здійснюється шляхом перевірки письмових завдань, наукової роботи або складеного звіту. Практичні заняття та самостійна робота також передбачені навчальним планом курсу, на які відводяться окремі  години. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, базові та спеціальні навички.  Процес викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Онлайн-слухачі, зокрема, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи та інше.

В кінці курсу кожен складає іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу з сексології.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, слухачі отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–           успішно здобули повну медичну освіту в Україні;

–           прихильність до роботи в команді;

–           інтерес до навчання, та потенційного викладання й наукових досліджень в сфері сексології як науки, спеціальності та навчальної дисципліни, що є неодмінною складовою кожного прогресивного лікаря.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)         письмова заява;

2)         копія паспорту;

3)         копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретною лікарською спеціальністю.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?