loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Рентгенологія

Рентгенологія як спеціальність

Лікар-рентгенолог діагностує травми та захворювання внутрішніх органів, суглобів, використовуючи методи рентгенографії, томографії та флюорографії. В його обов’язки входить:

 • виконання знімків на сучасному обладнанні різного ступеня складності;
 • тлумачення знімків та ведення документації;
 • участь в профілактичних оглядах;
 • дослідження відділів хребетного стовпа (викривлення, остеохондроз, грижа, протрузії дисків, травми), в тому числі з функціональними пробами;
 • дослідження суглобів (дегенеративні, інфекційно-запальні зміни, аномалії розвитку);
 • дослідження  черепа;
 • дослідження грудної клітки (емфізема, пневмонія);
 • дослідження молочних залоз (рак);
 • дослідження зубів;
 • дослідження сечовидільного тракту із застосуванням контрастного препарату, що значно покращує візуалізацію (сечокам’яна хвороба, вроджені дефекти);
 • дослідження навколоносових пазух (гайморит, фронтит);
 • дослідження шлунково-кишкової системи з контрастуванням (виразка, рак).

Спеціаліст-рентгенолог повинен професійно та чітко описати зроблений знімок, а отже й мати базові знання в суміжних галузях медицини. Використання сучасної апаратури, комп’ютерна обробка знімків та ведення документації зобов’язує лікаря бути впевненим користувачем ПК. Крім того, він повинен знати правила техніки безпеки при роботі з апаратурою. Своєчасне виявлення захворювань – важливий компонент їх профілактики.

Академія післядипломної освіти УМА запрошує вищий медичний персонал пройти підвищення кваліфікації за напрямом «Рентгенологія».

Формат навчання

Підвищення кваліфікації з рентгенології проходить на базі Академії, за змішаною (денною та дистанційною) формами навчання. Заняття відбуваються за індивідуальним графіком, що є дуже комфортним варіантом для кожного слухача.

Викладання здійснюється особисто та в online форматі. До складу курсу входять лекції, практичні заняття, робота в групах. Оцінювання знань здійснюється шляхом перевірки письмових завдань, наукової роботи або складеного звіту. Практичні заняття та самостійна робота також передбачені навчальним планом курсу, на які відводяться окремі  години. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, базові та спеціальні навички.  Процес викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Онлайн-слухачі, зокрема, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи та інше.

В кінці курсу кожен складає іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу з рентгенології.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, слухачі отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–           успішно здобули повну медичну освіту в Україні;

–           прихильність до роботи в команді;

–           інтерес до навчання, та потенційного викладання й наукових досліджень в сфері рентгенології як науки, спеціальності та навчальної дисципліни, що є неодмінною складовою кожного прогресивного лікаря.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)         письмова заява;

2)         копія паспорту;

3)         копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретною лікарською спеціальністю.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу з рентгенології можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?