loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Пульмонологія

Пульмонологія як спеціальність

Пульмонологія охоплює дослідження, діагностування та лікування різних захворювань дихальної системи людини. Вважається, що цей розділ медицини відноситься  до сфери вивчення захворювань внутрішніх органів без хірургічного втручання, зупиняючись на профілактиці та реабілітації хворого. Також він пов’язаний з реаніматологією та інтенсивною терапією, оскільки діяльність лікарів в цій сфері поширюється на пацієнтів, клінічний стан яких вимагає негайної штучної вентиляції дихальних шляхів.

На сьогодні, фахівці в цій сфері є дуже популярними. З огляду на теперішні проблеми екології, лікар-пульмонолог стає все більш перспективною професією в медичній практиці. Тому державні та приватні лікувальні установи зацікавлені в тому, щоб в їх штаті працювали професійні співробітники, орієнтовані на лікування легеневих хвороб.

Формат навчання

Підвищення кваліфікації відбувається при навчальній базі Академії, та являє собою змішану форму навчання: дистанційно та денно. Для кожного слухача існує свій індивідуальний графік.

Викладання відбувається як особисто, так і в он-лайн. Весь курс містить у собі лекції, практичні заняття, роботу групах. Оцінювання отриманих знань здійснюється шляхом письмових завдань, наукової роботи або складання звіту та перевірки. До плану навчання входять практичні заняття та самостійна робота. Все це спрямовано на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, при цьому, базові та спеціальні навички у сфері пульмонології. Викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Онлайн-слухачі використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи.

Підготовка лікарів-пульмонологів у світі відбувається шляхом клінічної ординатури та аспірантури (наприклад, в Україні). А також, навчанням в легеневих відділеннях медичних коледжів (наприклад,  у США), де лікарі одержують диплом пульмонолога.

В кінці курсу кожен учасник повинен скласти іспит, що об’єднує ряд питань з пройденого матеріалу.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, учасники отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

  • отримали фахову медичну освіту в Україні;
  • маєте прихильність до роботи в команді;
  • проявляєте інтерес до викладання та досліджень.

Для участі в курсі подаються такі документи:

  1. письмова заява;
  2. копія паспорту;
  3. копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретною лікарською діяльністю.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?