loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Психотерапія

Психотерапія як спеціальність

Лікар-психотерапевт проводить необхідні консультативно-діагностичні, лікувальні, реабілітаційні, психопрофілактичні та психогігієнічних заходи, якщо у пацієнтів мають місце реакції дезадаптації, стресові та післястресові розлади, неврози та інші прикордонні стани. Також, спеціаліст психотерапевт, спільно з лікарем-психіатром є повноправним учасником терапевтичної бригади. Окремо займається лікуванням хворих з психічними захворюваннями в стадії ремісії. До нього направляються пацієнти з такими патологіями, які більше залежать від психосоціальних факторів.

Академія післядипломної освіти УМА пропонує лікарям-психіатрам пройти курси професійної перепідготовки за напрямом “Психотерапія”.

Формат навчання

Курс підвищення кваліфікації з психотерапії проходить на базі Академії, за змішаною (денною та дистанційною) формами навчання. Заняття відбуваються за індивідуальним графіком, що є дуже комфортним варіантом для кожного слухача.

Викладання здійснюється особисто та в online режимі. До складу курсу входять лекції, практичні заняття, робота в малих групах. Оцінювання знань здійснюється шляхом перевірки письмових завдань, наукової роботи або складеного звіту. Практичні заняття та самостійна робота також передбачені навчальним планом курсу, на які відводяться окремі  години. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, базові та спеціальні навички.  Процес викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Слухачі, які обрали такий варіант навчання як онлайн, зокрема, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи та інші технічні здобутки зв’язку.

В кінці курсу кожен складає іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу з психотерапії.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, слухачі отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–           успішно здобули повну медичну освіту в Україні;

–           прихильність до роботи в команді;

–           інтерес до навчання, та потенційного викладання й наукових досліджень в сфері психотерапії як науки, спеціальності та навчальної дисципліни, що є неодмінною складовою кожного прогресивного лікаря.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)         письмова заява;

2)         копія паспорту;

3)         копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретною лікарською спеціальністю.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу з психотерапії можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?