loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Пластична хірургія

Пластична хірургія як спеціальність

Однією з активно розвинутих галузей сучасної медицини, виступає пластична хірургія, яка шляхом оперативних втручань дозволяє усунути ті дефекти людського організму, які негативно позначаються на сприйнятті зовнішності людини. Користуючись технологіями пластичної хірургії багато пацієнтів повертають собі не тільки фізичну красу, а й впевненість у власній привабливості.

Деякі упередження щодо пластичної хірургії виникли через те, що нею починають займатись будь-які хірурги, навіть без достатніх знань та досвіду в цій сфері. Коли амбіції переважають над вміннями, це погано проявляється на пацієнтах. Тому, якщо хірург не вчиться, не підвищує кваліфікацію, не читає сучасну профільну літературу і не отримує досвід в кращих клініках, то він зупиняється у своєму розвитку.

До завдань пластичного хірурга входять:

  • консультування пацієнтів;
  • планування та проведення операцій;
  • вибір оптимальних засобів для досягнення бажаного результату;
  • допомога пацієнтам в усуненні вроджених або набутих дефектів (реконструктивна хірургія);
  • корекція зовнішності відповідно до побажань клієнта (естетична пластична хірургія).

Для того, щоб лікарі весь час залишалися професіоналами своєї справи, були в курсі інновацій галузі, їм потрібно періодично проходити навчання. Курси підвищення кваліфікації, пропоновані нашою Академією, відмінний варіант оновити теоретичну базу лікаря, що практикує  пластичну хірургію.

Формат навчання

Підвищення кваліфікації проходить на базі Академії за денною та дистанційною формою навчання. Заняття проходять за індивідуальним графіком.

Викладання здійснюється особисто і в онлайн форматі:

·        лекції,

·        практичні заняття,

·        робота в малих групах.

Оцінювання знань проводиться шляхом перевірки письмових завдань, наукової роботи або складеного звіту за результатами роботи протягом курсу. Практичні заняття та самостійна робота також відведені у якості окремих годин курсу. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, при цьому, базові та спеціальні навички у сфері пластичної хірургії.

Викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом. Програма навчання покриває всі розділи пластичної хірургії та сучасних методів діагностики та лікування, які наразі відомі медицині.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Навчальні матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Онлайн-слухачі, зокрема, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи. В кінці курсу кожен учасник повинен скласти іспит, що містить ряд питань з пройденого матеріалу.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, учасники отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–         успішно закінчили повну медичну освіту в Україні;

–         прихильність до роботи в команді;

–         інтерес до викладання та досліджень.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)     письмова заява;

2)     копія паспорту;

3)     копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської посади.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?