loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Паразитологія

Паразитологія як спеціальність

Лікарі, що працюють в даній галузі, допомагають хворим, у яких є клінічні ознаки, що визначають наявність в організмі тих чи інших паразитів.

Паразитолог повинен чітко знати особливості клінічного перебігу різних хвороб паразитологічного профілю та застосовувати на практиці ефективне лікування. Також, лікарю необхідно проводити санітарно-просвітницьку роботу серед різних категорій населення з метою профілактики цих хвороб. Періодично медичному працівнику слід обов’язково підвищувати рівень своєї кваліфікації.

До завдань паразитології входить розроблення наукових основ боротьби з паразитами та хворобами, спричиненими ними, а також методів запобігання останнім. Паразитологія підрозділяється на:

  • загальну,
  • медичну,
  • ветеринарну
  • сільськогосподарську.

Загальна паразитологія вивчає закономірності паразитизму, медична, в свою чергу, вивчає паразитів людини, ветеринарна – паразитів домашніх та промислових тварин, сільськогосподарська паразитів рослин. Найбільшого значення в паразитології надають всебічному вивченню самих паразитів. Вивчається їх анатомія, гістологія, біохімія, фізіологія, екологія й специфіка циклів розвитку, розробляється систематика.

Курс «Паразитологія» бажаючі можуть пройти у нас, в Академії післядипломної освіти УМА.

Формат навчання

Курс підвищення кваліфікації з паразитології проходить на базі Академії, за змішаною (денною та дистанційною) формами навчання. Заняття відбуваються за індивідуальним графіком, що є дуже комфортним варіантом для кожного слухача.

Викладання здійснюється особисто та в online режимі. До складу курсу входять лекції, практичні заняття, робота в малих групах. Оцінювання знань здійснюється шляхом перевірки письмових завдань, наукової роботи або складеного звіту. Практичні заняття та самостійна робота також передбачені навчальним планом курсу, на які відводяться окремі  години. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, базові та спеціальні навички.  Процес викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Слухачі, які обрали такий варіант навчання як онлайн, зокрема, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи та інші технічні здобутки зв’язку.

В кінці курсу кожен складає іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу з паразитології.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, слухачі отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–           успішно здобули повну медичну освіту в Україні;

–           прихильність до роботи в команді;

–           інтерес до навчання, та потенційного викладання й наукових досліджень в сфері паразитології як науки, спеціальності та навчальної дисципліни, що є неодмінною складовою кожного прогресивного лікаря.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)         письмова заява;

2)         копія паспорту;

3)         копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретною лікарською спеціальністю.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу з паразитології можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?