loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Оториноларингологія

Оториноларингологія як спеціальність

Оториноларингологія – медична наука, яка вивчає патології органів слуху і носоглотки. ЛОР-лікарі повинні володіти знаннями в області анатомії та фізіології людини та навичками постановки правильного діагнозу. Вони виявляють причину виникнення патології, призначають правильну діагностику та терапію.

Наразі, широко розвивається  хірургічна риноларингологія, як ендоназальна (видалення поліпів петлею, конхотомія та ін.), так і екстраназальна (при синуситах). Тісний функціональний і анатомо-топографічний зв’язок вуха, носа та  його придаткових пазух із порожниною черепа зумовив більш глибоке вивчення суміжних питань, тому з’явилася дисципліна — отоневрологія.

В окремий напрямок виділена ЛОР-онкологія. Досягнуто великих успіхів у галузі відбудовної та реконструктивної хірургії. Розроблено методику відновлення голосу хворих після резекції та повного видалення гортані. Широкого розповсюдження набувають методи кріотерапії, лікування ультразвуком та за допомогою лазерної терапії.

Впровадження в практику охорони здоров’я сучасних методик  профілактики, діагностики та лікування забезпечує тенденцію до зменшення поширеності запальних захворювань вуха, горла та носа.

Симптоми, з якими звертаються до лікаря-оториноларинголога:

  • Зниження слуху, нюху, смаку.
  • Втрата рівноваги.
  • Біль в придаткових пазухах носа.
  • Виділення з носа, вуха.
  • Порушення мови, ковтання.
  • Часті застуди.
  • Травми обличчя та шиї.
  • Вроджені вади розвитку голови і шиї.
  • Наявність чужорідних предметів в носі, вухах, верхніх дихальних шляхах.

Формат навчання

Навчальна база Академії дозволяє проходити курс з підвищення кваліфікації для оториноларингологів за денною та дистанційною формами навчання за індивідуальним графіком.

Викладання здійснюється викладачем як особисто та в online режимі. Навчальний план курсу містить лекції, практичні заняття, роботу в малих групах. Учасники виконують контрольні письмові завдання, готують наукові роботи або звіти. Такий спектр робіт й оцінюється викладачами Академії та говорить про загальну успішність учасника, який проходить курс. До плану навчання входять також практичні заняття та самостійна робота. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику з оториноларингології, отримуючи, при цьому, базові та спеціальні навички. Викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом. В результаті навчання, ви повинні будете володіти  такими навичками як:

– інтерпретувати клінічну анатомію, фізіологію та методи дослідження ЛОР-органів;

– визначати етіологічні та патогенетичні фактори ЛОР-хвороб;

– ставити попередній діагноз найбільш розповсюджених ЛОР-хвороб;

– визначати тактику лікування хворого при найбільш розповсюджених захворюваннях вуха, горла і носа;

– робити діагностику та надавати невідкладну допомогу хворим з ЛОР-патологією;

– використовувати принципи профілактики ЛОР-захворювань.

Навчальні матеріали можуть надаватися в електронному вигляді, відразу після оплати навчання. Слухачі, які обрали навчатися онлайн, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи.

В кінці курсу кожен обов’язково складає іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, слухачі отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–        Ви успішно закінчили повну медичну освіту в Україні;

–        Ви маєте прихильність та бажання працювати в команді;

–     Ви маєте інтерес до викладання та проведення медичних наукових досліджень, складання наукових пропозицій та обґрунтувань.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)    письмова заява;

2)    копія паспорту;

3) копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретною лікарською діяльністю.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?