loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Ортопедична стоматологія

Ортопедична стоматологія як спеціальність

Медичний працівник у напрямку стоматологія ортопедична займається хворобами щелепно-лицевої ділянки, вивчає різні хвороби, деформації та пошкодження зубів і щелеп. Крім цього, фахівці даного напрямку розробляють методи лікування, діагностики та профілактики для пацієнтів з порушенням щелепно-лицьового відділу. Стоматологи-ортопеди повинні регулярно підвищувати свою професійну кваліфікацію, адже саме вони займаються протезуванням зубів.

Ортопедична стоматологія – це широкий набір різноманітних зубних конструкцій, для виготовлення яких застосовується величезний спектр сучасних стоматологічних матеріалів. На даний час, пропонується будь-які види протезування зубів: зубні коронки, мостоподібні протези, зуби з опорою на зубні імплантати, бюгельні протези, всі види естетичних вінірів та багато іншого. Фішкою протезування є те, що всі види робіт можуть проводитися в цифровому протоколі технологією CAD / CAM.

Багато років поняття «протезування» зубів викликало у пацієнтів різко негативну реакцію та асоціювалося з неповним відновленням втраченої функції, постійними неприємними відчуттями, страхом пошкодити як сам протез, так і сусідні зуби.

Але сучасні технології ортопедичної стоматології дозволили повністю виключити подібного роду недоліки і це по-справжньому хороша новина для пацієнтів. Сьогодні якісно виконана протезна робота повинна дозволити пацієнтові повністю виключити підвищену до себе увагу та забезпечити не лише абсолютний комфорт порожнини рота, але й відповідну косметичну складову.

Формат навчання

Курс підвищення кваліфікації з ортопедичної стоматології проходить на базі Академії, за змішаною (денною та дистанційною) формами навчання. Заняття відбуваються за індивідуальним графіком, що є дуже комфортним варіантом для кожного учасника.

Викладання здійснюється особисто та в online форматі. До складу курсу входять лекції, практичні заняття, робота в групах. Оцінювання знань здійснюється шляхом перевірки письмових завдань, наукової роботи або складеного звіту. Практичні заняття та самостійна робота також передбачені навчальним планом курсу, на які відводяться окремі  години. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, базові та спеціальні навички.  Процес викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Онлайн-слухачі, зокрема, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи та інше.

В кінці курсу кожен учасник складає іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу з ортопедичної стоматології.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, учасники отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–             успішно здобули повну медичну освіту в Україні;

–             прихильність до роботи в команді;

–             інтерес до навчання, та потенційного викладання й наукових досліджень в сфері ортопедичної стоматології як науки та спеціальності, що є неодмінною складовою кожного прогресивного лікаря.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)           письмова заява;

2)           копія паспорту;

3)           копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської спеціальності.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?