loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Ортодонтія

Ортодонтія як спеціальність

Ортодонтія є невід’ємною частиною сучасної стоматологічної науки. В її завдання входять обстеження хворих, діагностика, терапія та профілактика патологій зубів та щелепи. Лікар-ортодонт повинен володіти навичками, які дозволять йому правильно діагностувати патологічні стани зубощелепної системи у пацієнтів різних вікових груп. Саме тому робота ортодонтів з дітьми та підлітками так важлива. Завдання фахівця – вчасно виявити небажані зміни і запобігти їх подальший розвиток.

Ортодонт – це вузькоспеціалізований лікар-стоматолог, основним напрямком діяльності якого є усунення проблем, пов’язаних із неправильним формуванням прикусу та розміщенням зубів. Він здатний не тільки вирівняти зубний ряд, але й запобігти розвитку низки захворювань, які можуть бути викликані порушеннями прикусу.

До лікаря-ортодонта зазвичай звертаються для усунення наступних патологій:

  • патологія прикусу;
  • порушення жувальної функції;
  • неправильне розміщення/прорізування зубів;
  • дефекти зубного ряду;
  • біль в скронево-нижньощелеповому суглобі;

У професійній компетенції ортодонтів велику роль відіграє регулярне підвищення кваліфікації. Такий курс ви можете прослухати на базі АПОУОЗ «УМА» (Академії післядипломної освіти «Української медичної асамблеї»).

Формат навчання

Курс підвищення кваліфікації з ортодонтії проходить на базі Академії, за змішаною (денною та дистанційною) формами навчання. Заняття відбуваються за індивідуальним графіком, що є дуже комфортним варіантом для кожного слухача.

Викладання здійснюється особисто та в online форматі. До складу курсу входять лекції, практичні заняття, робота в групах. Оцінювання знань здійснюється шляхом перевірки письмових завдань, наукової роботи або складеного звіту. Практичні заняття та самостійна робота також передбачені навчальним планом курсу, на які відводяться окремі  години. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, базові та спеціальні навички.  Процес викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Онлайн-слухачі, зокрема, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи та інше.

В кінці курсу кожен слухач складає іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу з ортодонтії.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, слухачі отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–             успішно здобули повну медичну освіту в Україні;

–             прихильність до роботи в команді;

–             інтерес до навчання, та потенційного викладання й наукових досліджень в сфері ортодонтії як науки та спеціальності, що є неодмінною складовою кожного прогресивного лікаря.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)           письмова заява;

2)           копія паспорту;

3)           копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської спеціальності.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?