loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Онкологія

Онкологія як спеціальність

Одне із завдань сучасної науки онкології – планомірне вивчення доброякісних та злоякісних пухлин. Ці складні феномени необхідно вивчати з різних сторін та, по можливості, діагностувати і лікувати їх на ранній стадії розвитку. Безумовно, не менш важлива мета – це лікування онкологічних пацієнтів й відкриття нових, ефективних способів, які б допомогли боротися з раком.

Щороку вчені розробляють нові речовини, що дають початок модернізованим лікарським препаратам. Є дієві сучасні ліки, завдяки яким стає можливим призупинити прогресування небезпечних злоякісних пухлин і продовжити життя пацієнтів як можна довше.

Обов’язок лікаря-онколога – надання кваліфікованої медичної допомоги хворим з різними формами новоутворень. При цьому, він повинен стежити за тим, як розвивається в даному напрямку сучасна медицина, щоб вчасно впровадити в своїй практиці потрібні лікарські засоби.

Спеціальність лікар-онколог – одна з найскладніших в медицині:

По-перше, вона вимагає великих знань і умінь, тому що рак багатоликий, підкрадається непомітно, чинить опір лікуванню і прагне поширитися по організму.

По-друге, рак – захворювання трагічне. Незважаючи на успіхи медицини, люди продовжують помирати від злоякісних пухлин. Кожен лікар-онколог знає, що когось із своїх пацієнтів він вилікувати не зможе: кому-то діагноз поставлений занадто пізно, а кому-то просто не пощастило, і його вид раку особливо важко лікується, а хтось здався і відмовляється від лікування сам.

Формат навчання

Підвищення кваліфікації проходить на базі Академії за денною та дистанційною формою навчання. Заняття проходять за індивідуальним графіком.

Викладання здійснюється особисто і в онлайн форматі:

·        лекції,

·        практичні заняття,

·        робота в малих групах.

Оцінювання знань здійснюється шляхом перевірки письмових завдань, наукової роботи або складеного звіту за результатами роботи протягом курсу. Практичні заняття та самостійна робота також відведені у якості окремих годин курсу. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, при цьому, базові та спеціальні навички у сфері онкології.

Викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом. Програма навчання покриває всі розділи онкології та сучасних методів діагностики та лікування, які наразі відомі медицині.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Навчальні матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Онлайн-слухачі, зокрема, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи. В кінці курсу кожен учасник повинен скласти іспит, що містить ряд питань з пройденого матеріалу.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, учасники отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–         успішно закінчили повну медичну освіту в Україні;

–         прихильність до роботи в команді;

–         інтерес до викладання та досліджень.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)     письмова заява;

2)     копія паспорту;

3)     копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської посади.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?