loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Невідкладна медицина

Невідкладна медицина як спеціальність

Для лікаря з невідкладної медичної допомоги робота в цілодобовому режимі супроводжується постійними екстреними викликами, стресовими ситуаціями, тому фахівці повинні володіти стресостійкістю, швидко та рішуче діяти в екстрених ситуаціях.

Для вдосконалення теоретичних знань та поліпшення практичних умінь лікарів, слід регулярно проходити підвищення кваліфікації. Адже від рівня компетенцій фахівця залежить здоров’я і життя постраждалих.

До компетенцій лікаря невідкладної медицини або медицини невідкладних станів належать:

 • Надання безоплатно екстреної медичної допомоги дорослому та  дитячому населенню на догоспітальному етапі та під час госпіталізації.
 • Забезпечення госпіталізації пацієнтів або постраждалих, стан яких потребує екстреної стаціонарної допомоги в закладах охорони здоров’я.
 • Належне та своєчасне виконання всіх нормативних документів, які стосуються роботи.
 • Проведення обстеження пацієнта та надання йому медичної допомоги відповідно до затверджених діагностично-лікувальних стандартів.
 • Організація та контроль роботи усіх членів медичної бригади.
 • Контроль за  збереженням, раціональним використанням, своєчасним поповнення, обміном та списанням лікарських засобів, виробів медичного призначення, медичного обладнання та інше.

Формат навчання

Підвищення кваліфікації відбувається при навчальній базі Академії, в тому числі за змішаною: (денною та дистанційною) формами навчання. Заняття проходять за персональним графіком для кожного учасника курсу.

Весь викладацький процес відбувається тет-а-тет  та під час онлайн включення. Пропонований нами курс охоплює лекції, практичні заняття, роботу в невеликих групах. Знання оцінюються шляхом перевірки та контролю за виконанням письмових завдань, наукової роботи або звіту. До плану навчання входять також практичні заняття та самостійна робота. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику з невідкладної медицини, отримуючи, при цьому, базові та спеціальні навички. Викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Будь-які матеріали, за бажанням, надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Онлайн-слухачі, зокрема, використовують аудіо або відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи і таке інше.

В кінці курсу кожен учасник повинен скласти іспит, що охоплює ряду питань з пройденого матеріалу з невідкладної медицини.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, учасники отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Якщо ви повідомите ваш e-mail, то ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

 • успішно здобули повну медичну освіту в Україні;
 • маєте прихильність до роботи в команді;
 • маєте інтерес до потенційного викладання та написання наукових досліджень, прагнення до здобуття наукового ступеня та бажання поділитися отриманими знаннями з іншими.

Для участі в курсі подаються такі документи:

 1. письмова заява;
 2. копія паспорту;
 3. копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської спеціальності

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу з невідкладної медицини можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?