loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Нефрологія

Нефрологія як спеціальність

Нефрологія – специфічна галузь медицини, яка спеціалізується на вивченні нормальної роботи нирок і на різних патологіях. Рідше, у сферу вивчення входять й інші органи сечовидільної системи – уретра, сечоводи та сечовий міхур.

До основних обов’язків лікаря-нефролога можна віднести:

  • надання кваліфікованої медичної допомоги, за коштами використання передових методів в діагностиці, профілактиці, лікування та подальшої реабілітації пацієнта;
  • у відповідності з усіма правилами та встановленими стандартами, вибирає оптимальну тактику лікування, яка підходить під те, чи інше захворювання;
  • на основі зібраних даних ставить аналіз, а також призначає і проводить необхідне лікування і процедури;
  • проведення щоденного огляду пацієнта в умовах стаціонарного лікування;
  • зміна плану лікування при необхідності;
  • консультування лікарів за своєю спеціальністю;

Чим нефролог відрізняється від уролога?

Багато хто вважає, що нефролог – це той же уролог, але  більш вузької кваліфікації. Насправді, фахівець з ниркових патологій призначає лише лікування за допомогою лікарських препаратів. Він проводить лікувально-діагностичні заходи тільки хвороб нирок. Уролог має можливість проводити хірургічні маніпуляції, а також лікує хвороби органів репродуктивної та сечовидільної систем. Також він виконує огляд статевих органів чоловіків. Основний напрямок роботи нефролога – консервативні методи лікування. Саме нефролог діагностує і розпізнає рідкісні патології нирок. Тому лікування ниркових захворювань вимагає високої кваліфікації фахівця.

Формат навчання

Підвищення кваліфікації проходить на базі Академії за денною та дистанційною формою навчання. Заняття проходять за індивідуальним графіком.

Викладання здійснюється особисто і в онлайн форматі:

·        лекції,

·        практичні заняття,

·        робота в малих групах.

Оцінювання знань здійснюється шляхом перевірки письмових завдань, наукової роботи або складеного звіту за результатами роботи протягом курсу. Практичні заняття та самостійна робота також відведені у якості окремих годин курсу. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, при цьому, базові та спеціальні навички у сфері нефрології.

Викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом. Програма навчання покриває всі розділи нефрології та сучасних методів діагностики та лікування, які наразі відомі медицині.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Навчальні матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Онлайн-слухачі, зокрема, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи. В кінці курсу кожен учасник повинен скласти іспит, що містить ряд питань з пройденого матеріалу.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, учасники отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–         успішно закінчили повну медичну освіту в Україні;

–         прихильність до роботи в команді;

–         інтерес до викладання та виконання наукових досліджень.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)     письмова заява;

2)     копія паспорту;

3)     копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської посади.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?