loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Медична генетика

Медична генетика як спеціальність

Медична генетика насамперед займається вивченням, лікуванням і профілактикою різних генетичних захворювань, розробкою методів запобігання впливу згубних факторів середовища на спадковість людини.

Професія цього медичного напрямку вкрай важлива. Лікар-генетик досліджує різні патології та захворювання, які передаються спадково.

Для того, щоб бути висококваліфікованим фахівцем, а отже популярним у своїй сфері,  необхідно періодично підвищувати рівень своїх професійних навичок та вмінь. Саме тому підвищення кваліфікації є необхідним заходом для всіх медичних працівників.

Основні завдання медичної генетики:

  1. Вивчення спадкових хвороб і синдромів.
  2. Профілактика спадкових хвороб.
  3. Лікування спадкових хвороб та подовження життя людини.

Прогрес в розвитку медицини та всього суспільства привів до відносного зростання долі генетично обумовленої патології в структурі захворюваності та смертності населення. Людина стикається з новими факторами навколишнього середовища, відчуває велике навантаження соціального та екологічного характеру. Але й покращуються медичні технології, які змінюють направленість та інтенсивність природного добору.

Генетична освіта лікарів є однією з необхідних умов для діагностики, лікування та профілактики хвороб. Медична генетика розширює та поглиблює біологічне мислення лікаря. Через генетику лікар інтегрально розуміє всі стадії індивідуального розвитку (від статевих клітин до старості та смерті) під кутом зору реалізації спадкової програми.

Академія післядипломної освіти УМА запрошує всіх охочих медичних працівників пройти курси підвищення кваліфікації за напрямом «Генетика».

Формат навчання

Курс підвищення кваліфікації з медичної генетики проходить на базі Академії післядипломної освіти, за змішаною формою навчання (денна та дистанційна). Заняття відбуваються за індивідуальним графіком, що є дуже комфортним варіантом для кожного учасника курсу.

Викладання здійснюється особисто та в online форматі. До складу курсу входять лекції, практичні заняття, робота в групах. Оцінювання знань здійснюється шляхом перевірки письмових завдань, наукової роботи або складеного звіту. Практичні заняття та самостійна робота також передбачені навчальним планом курсу, на які відводяться окремі  години. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику з медичної генетики, отримуючи, базові та спеціальні навички.  Процес викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Онлайн-слухачі, зокрема, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи та інше.

В кінці курсу кожен учасник складає іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу з медичної генетики.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, учасники отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Кожен учасник матиме доступ до нього. Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–             успішно здобули повну медичну освіту в Україні;

–             прихильність до роботи в команді;

–             інтерес до навчання, та потенційного викладання й наукових досліджень в сфері медичної генетики як науки та спеціальності, що є неодмінною складовою кожного прогресивного лікаря.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)           письмова заява;

2)           копія паспорту;

3)           копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської спеціальності.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?