loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Косметологія

Косметологія як спеціальність

Медична косметологія є розділом загальної косметології, яка займається профілактикою і виправленням естетичних проблем шкіри, нігтів та волосся. Лікар-косметолог не тільки зберігає зовнішню красу та молодість клієнта, а й усуває причини виниклих естетичних дефектів.

Робота лікаря-косметолога заснована на стику декількох галузей медицини, таких як анатомія людини, фізіологія, біохімія, дерматовенерологія та косметологія. Глибокі пізнання в кожній з них дозволяють йому проводити складні процедури з омолодження, моделювати контуру обличчя, а також вирішувати багато інших завдань. При цьому, варто наголосити на необхідності спільної роботи лікаря-косметолога з іншими вузькими спеціалістами: естетичні проблеми можуть бути наслідком більш серйозних захворювань внутрішніх органів і систем.

Професійні обов’язки лікаря-косметолога досить широкі. До його компетенції входять:

  • прийом та консультування пацієнтів з питань догляду за тілом;
  • проведення оцінки проблем пацієнта та збір анамнезу;
  • ведення індивідуальних карток пацієнтів;
  • призначення курсу процедур та їх періодичності;
  • виконання робіт з естетичної косметології обличчя (чистки, догляд, масаж, лікування та ін.) та тіла (SPA-програми, епіляція та шугаринг, програми з корекції фігури);
  • виконання процедур на різноманітному обладнанні;
  • виконання ін’єкцій косметологічних препаратів;
  • підбір та призначення косметичних засобів та медичних препаратів;
  • продаж професійних косметологічних засобів тощо.

Перелік посадових обов’язків лікаря-косметолога може змінюватися залежно від профілю косметологічної клініки (лазерна, естетична косметологія, SPA та ін.). Маючи чітке уявлення про те, чим займається лікар-косметолог, можна легко визначити, за вирішенням яких проблем треба звертатися саме до цього фахівця.

Косметологія – наука про естетичні проблеми організму людини, їх причини, прояви та методи корекції. Цим поняттям позначають набір методик, спрямованих на корекцію зазначених вад. У косметології використовуються досягнення дерматології, фізіотерапії, косметичної хімії, ортопедії, відновлювальної медицини та інших наук. Відповідно, косметолог — це фахівець з вищою медичною освітою, професійна діяльність якого передбачає вирішення естетичних проблем пацієнтів за допомогою косметичних та терапевтичних засобів, апаратних методик та інших альтернативних методів.

Формат навчання

Курс підвищення кваліфікації з косметології проходить на базі Академії, за змішаною (денною та дистанційною) формами навчання. Заняття відбуваються за індивідуальним графіком, що є дуже комфортним варіантом для кожного слухача.

Викладання здійснюється особисто та в online форматі. До складу курсу входять лекції, практичні заняття, робота в групах. Оцінювання знань здійснюється шляхом перевірки письмових завдань, наукової роботи або складеного звіту. Практичні заняття та самостійна робота також передбачені навчальним планом курсу, на які відводяться окремі  години. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, базові та спеціальні навички.  Процес викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Онлайн-слухачі, зокрема, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи та інше.

В кінці курсу кожен складає іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу з косметології.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, слухачі отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–           успішно здобули повну медичну освіту в Україні;

–           прихильність до роботи в команді;

–           інтерес до навчання, та потенційного викладання й наукових досліджень в сфері косметології як науки, спеціальності та навчальної дисципліни, що є неодмінною складовою кожного прогресивного лікаря.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)         письмова заява;

2)         копія паспорту;

3)         копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретною лікарською спеціальністю.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу з косметології можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?