loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Клінічна лабораторна діагностика

Клінічна лабораторна діагностика як спеціальність

Клінічна лабораторна діагностика являє собою сукупність методів, які використовуються для аналізу біоматеріалу людського організму. Її правильне проведення дозволяє отримати об’єктивну діагностичну інформацію, яка допомагає вчасно прийняти правильне клінічне рішення і контролювати ефективність реалізованих терапевтичних заходів.

З урахуванням профілю організації лікар клінічної лабораторної діагностики не тільки досліджує отримані зразки біологічного матеріалу, він розробляє правила їх взяття і доставки. Пропонує методи лікування на підставі отриманих результатів. Для підготовки висновку він також повинен враховувати анамнез і результати додаткових обстежень. Це вимагає від нього вміння розбиратися як в загальномедичних питаннях, так і в проблемах, які відповідають його профільній спеціалізації. В даний час виділяють 15 таких спеціалізацій, предметом дослідження яких є як самі біоматеріалу, так і вплив на них інші об’єкти живої та неживої природи.

Сукупності досліджень на основі біоматеріалу людського організму проводяться на базу використання гематологічних, загальноклінічних, паразитарних, біохімічних, імунологічних, серологічних, молекулярно-біологічних, бактеріологічних, генетичних, цитологічних, токсикологічних, вірусологічних методів, зіставлення результатів цих методів з клінічними даними  та формулювання лабораторного висновку.

У клінічній практиці методи лабораторної діагностики допомагають установленню діагнозу захворювання, визначенню характеристики тяжкості, періоду і терміну захворювання, його прогнозу та контролю за результатами лікування.

Формат навчання

Навчальна база Академії дозволяє проходити курс підвищення кваліфікації для спеціалістів із клінічної лабораторної діагностики за денною та дистанційною формами навчання за індивідуальним графіком.

Викладання здійснюється викладачем як особисто та в online форматі. Навчальний план курсу містить лекції, практичні заняття, роботу в малих групах. Слухачі виконують контрольні письмові завдання, готують наукові роботи або складають звіти. Такий спектр робіт й оцінюється викладачами академії та говорить про загальну успішність слухача, який проходить цей курс. До плану навчання входять також практичні заняття та самостійна робота. Заняття спрямовані на те, щоб майбутні спеціалісти ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, базові та спеціальні навички. Викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Навчальні матеріали можуть надсилатися в електронному вигляді за бажанням, відразу після оплати навчання. Слухачі, які обрали навчатися онлайн використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи.

В кінці курсу кожен учасник обов’язково складає іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, слухачі отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–         Ви успішно закінчили повну медичну освіту в Україні;

–         Ви маєте прихильність та бажання працювати в команді;

–      Ви маєте інтерес до викладання та проведення медичних наукових досліджень, складання наукових пропозицій та обґрунтувань.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)     письмова заява;

2)     копія паспорту;

3)     копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської спеціальності.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?