loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Кардіологія

Кардіологія як спеціальність

Кардіологія як наукова дисципліна займається хворобами серця і судин, їх профілактикою, лікуванням та реабілітацією пацієнтів. Кардіологічні патології можуть мати як вроджений характер, так і набутий. Останні, у свою чергу, можуть розвинутися в первинні захворювання серця або проявитися внаслідок інфекційних хвороб та захворювань інших органів. Висока частка кардіологічної патології в структурі смертності, тривале зростання захворюваності та значне омолодження хвороби роблять цю спеціальність одним з найважливіших розділів охорони здоров’я. Все більша увага приділяється профілактиці, активно розробляються нові методи діагностики та терапії.

Лікар-кардіолог займається усіма захворюваннями серцево-судинної системи. Розвитку галузі сприяла поява більш вузьких спеціалізацій даного напрямку – кардіохірургія, аритмологія, флебологія та інші. Їх об’єднують загальні підходи до діагностики, яка неможлива без проведення комплексного дослідження всього організму. Лікування включає широкий спектр лікарських, технологічних і хірургічних методів.

Симптомами, що найчастіше зустрічаються при кардіологічних захворюваннях є:

  • гострі та ниючі больові відчуття в ділянці серця;
  • прискорене серцебиття;
  • перебої в роботі серця (постійні або періодичні);
  • відчуття задухи;
  • набряки ніг;
  • синьо-фіолетове забарвлення шкіри та слизових оболонок;
  • загальна слабкість, швидка втома;
  • запаморочення, головний біль;
  • погіршення зору, координації рухів.

Робота лікаря-кардіолога направлена на визначення факторів розвитку захворювань серцево-судинної системи. Для діагностики серцево-судинних захворювань застосовуються інструментальні та лабораторні методи дослідження. Такий підхід відповідає світовим стандартам, дозволяє провести індивідуальний аналіз факторів ризику, підібрати правильне лікування та надати рекомендації щодо профілактики.

Формат навчання

Навчальна база Академії дозволяє проходити курс підвищення кваліфікації для кардіологів за денною та дистанційною формами навчання за індивідуальним графіком.

Викладання здійснюється викладачем як особисто та в online режимі. Навчальний план курсу містить лекції, практичні заняття, роботу в малих групах. Слухачі виконують контрольні письмові завдання, готують наукові роботи або звіти. Такий спектр робіт й оцінюється викладачами Академії та говорить про загальну успішність слухача, який проходить цей курс. До плану навчання входять також практичні заняття та самостійна робота. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі-кардіологи ретельно вивчали профільну тематику з кардіології, отримуючи, при цьому, базові та спеціальні навички. Викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Навчальні матеріали можуть надаватися в електронному вигляді за бажанням, відразу після оплати навчання. Слухачі, які обрали навчатися онлайн використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи.

В кінці курсу кожен учасник обов’язково складає іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, слухачі отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–         Ви успішно закінчили повну медичну освіту в Україні;

–         Ви маєте прихильність та бажання працювати в команді;

–      Ви маєте інтерес до викладання та проведення медичних наукових досліджень, складання наукових пропозицій та обґрунтувань.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)     письмова заява;

2)     копія паспорту;

3)     копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської спеціальності.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?