loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Хірургія

Хірургія як спеціальність

Хірургія як спеціальність стосується тих хірургічних захворювань та травм, які можуть лікуватися як консервативно, так і оперативно. Хірург повинен застосовувати комплексний підхід до лікування цілого організму з врахуванням усіх медичних, соціальних, етичних, релігійних та економічних наслідків хвороби чи травми.

Обираючи таку спеціальність, необхідно бути впевненим на всі 100%, мати відмінну пам’ять, надвисокий рівень концентрації уваги та зосередженості. Мати ознаки здорового трудоголізму та повністю віддаватися своїй роботі, володіти стресостійкістю та лідерськими якостями.

Така важка праця повинна оплачуватися добре. Наприклад, за версією журналу «Forbes», професія хірурга вважається однією з найбільш високооплачуваних професій в Америці та Європі.

На даний момент, одним з перспективних хірургічних напрямків є роботизована хірургія – галузь, яка спеціалізується на використанні роботів під час операцій. Хірургія – ці великий спектр профілів та навичок. Наразі, всесвітній медицині відомо чимало напрямків хірургії. Але, якщо ми говоримо про чинне українське законодавство, то слід посилатися на Наказ Міністерства охорони здоров’я України 28.10.2002  № 385 «Перелік лікарських посад у закладах охорони здоров’я». (посилання).

В цьому документі розрізняється близько 10 хірургічних спеціальностей, а саме:

–         Лікар-нейрохірург

–         Лікар-нейрохірург дитячий

–         Лікар-стоматолог-хірург

–         Лікар-хірург

–         Лікар-хірург дитячий

–         Лікар-хірург-онколог

–         Лікар-хірург судинний

–         Лікар-хірург серцево-судинний

–         Лікар-хірург торакальний

–         Лікар-хірург проктолог.

 *Даний перелік не є вичерпним, якщо ми говоримо про світовий досвід. Також, цілком зрозуміло, що напрямки хірургії будуть доповнюватися новими та модерновими профілями.

Формат навчання

Підвищення кваліфікації для хірургів відбувається при навчальній базі Академії, як за денною так і дистанційною формою навчання. Заняття проходять за персональним розкладом.

Викладання здійснюється в формі особистої присутності, але якщо такої можливості наразі немає, то під час online включення. Курс містить у собі лекції, практичні заняття, роботу в групах. Оцінювання здійснюється шляхом письмових завдань, наукової роботи чи дослідницької пропозиції або звіту. До методичного плану навчання входять практичні заняття та години для самостійної роботи. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, при цьому, базові та спеціальні навички у сфері сучасної хірургії.

Метою курсу є можливість самостійно оцінювати та лікувати поширені хірургічні захворювання, травми та вирішувати інші надзвичайні ситуації. Спеціаліст з хірургії повинен бути в змозі взяти на себе керівну роль, особливо в контексті багатопрофільних медичних бригад.

Програма охоплює всі сфери загальної та вісцеральної хірургії. Перевагою є те, що однакову клінічну картину розглядають і підходять до неї по-різному та вивчаються різні протоколи вибору оперативних втручань.

Вся навчальна база доступна для вивчення й дистанційно. Матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати за курс навчання. Слухачі, які обрали для себе режим online, використовують аудіо та відеоконференції, текстовий чат, дискусійні групи.

В кінці курсу кожен учасник повинен скласти іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, студенти отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)     письмова заява;

2)     копія паспорту;

3)     копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської спеціальності.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.(……………….)

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?