loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія як спеціальність

Лікар-стоматолог-хірург є фахівцем, який виконує широкий спектр робіт. Основна діяльність доктора полягає в проведенні оперативного лікування при гострих та занедбаних захворюваннях зубів, розвитку аномалій. Крім цього, він надає консультаційну допомогу пацієнтам, діагностує хвороби та виконує обстеження, видаляє зуби, кісти, підрізає ясна, здійснює підготовку до протезування.

У фахівця має відбуватися постійне оновлення знань та навичок, підвищення рівня власної компетенції, тому Академія післядипломної освіти УМА реалізує програми підвищення кваліфікації за напрямом «Хірургічна стоматологія» та запрошує фахівців отримати актуальні для галузі знання на нашій освітній платформі.

Що саме містить розділ хірургічної стоматології?

  • Видалення зубів та зубів мудрості.
  • Лікування запальних процесів (періодонтит, флегмони і т.д.).
  • Підготовка ротової порожнини до протезування.
  • Імплантація зубів.
  • Нарощування кісткової тканини.
  • Видалення кісти зуба та резекція верхівки кореня зуба.
  • Операції на тканинах пародонта.
  • Плазмоліфтінг.

Формат навчання

Курс підвищення кваліфікації з хірургічної стоматології проходить на базі Академії, за змішаною (денною та дистанційною) формами навчання. Заняття відбуваються за індивідуальним графіком, що є дуже комфортним варіантом для кожного.

Викладання здійснюється особисто та в online форматі. До складу курсу входять лекції, практичні заняття, робота в групах. Оцінювання знань здійснюється шляхом перевірки письмових завдань, наукової роботи або звіту. Практичні заняття та самостійна робота також передбачені навчальним планом курсу, на які відводяться окремі  години. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, базові та спеціальні навички з хірургічної стоматології.  Процес викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Матеріали надаються в електронному вигляді одразу після оплати навчання. Онлайн-слухачі, зокрема, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи та інше.

В кінці курсу кожен учасник складає іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу з хірургічної стоматології.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, учасники отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Кожен учасник матиме доступ до нього. Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–             успішно здобули повну медичну освіту в Україні;

–             прихильність до роботи в команді;

–             інтерес до навчання, та потенційного викладання й наукових досліджень в сфері хірургічної стоматології як науки та спеціальності, що є неодмінною складовою кожного прогресивного лікаря.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)           письмова заява;

2)           копія паспорту;

3)           копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської спеціальності.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу з хірургічної стоматології можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?