loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Акушерство та гінекологія

Гінекологія як спеціальність

Гінекологія – захопливий і різнобічний фах. Окрім профілактики, діагностики та лікування порушень здоров’я у жінок, важливими функціональними задачами є спостереження вагітності, пологів та післяродового періоду.

Вивчення окремих патологій, онкологічних захворювань, проведення як необхідних планових, так і “косметичних” процедур являються доволі актуальними та прибутковими операціями. Гінекологія як наука та як окрема медична галузь супроводжується не лише вивченням фізіологічних станів, але й потребує вдосконалення свої знань щодо сучасних методик лікування. Вивчення апаратури для проведення окремих процедур, схема та тактика роботи за сучасними апаратами, лабораторна, радіохвильова та інші види діагностик відкривають ще один спектр спеціалізації лікарів-гінекологів.

Згідно з опитуваннями, які були проведені серед студентів-медиків 5,9% студентів заявляють, що вони обирають підготовку з акушерства та гінекології. Це робить предмет одним із 10 найпопулярніших напрямків сьогодення як в Україні так і в світі.

Гінекологія включає широкий спектр задач. Профілактика, планування сім’ї, репродуктивна медицина, акушерство, пренатальна медицина та онкологія – це лише деякі з напрямків, які складають сферу гінекології та акушерства. Сюди також входить оперативна діяльність в галузі акушерства, гінекології, онкології та урогінекології.

У цілому світі гінекологія вважається тією сферою, в якій є перспектива заснувати приватну медичну практику. Це пов’язано з декількома сучасними факторами:

 • відносною нестачею гінекологів у лікарнях та клініках;
 • недостатністю фінансування з боку державного сектору;
 • прибутковістю з боку приватної практики;
 • появою новітніх апаратів та процедур лікування, освоєння яких є однією з прерогатив;
 • можливістю займатися науковою діяльністю та публікацією власних пропозицій та винаходів.

Таким чином, ми розуміємо перспективи роботи для кожного лікаря зі званням спеціаліста з гінекології.

Формат навчання

Курс підвищення кваліфікації відбувається при навчальній базі Академії, в тому числі за змішаною (денною та дистанційною) формою навчання. Заняття проходять за індивідуальним графіком, що абсолютно зручно для кожного студента. Викладання здійснюється як особисто, так і в online режимі, і містить в собі:

 1. лекції,
 2. практичні заняття,
 3. індивідуальну роботу,
 4. заняття в малих групах.

Оцінювання здійснюється шляхом письмових завдань, наукової роботи або звіту. До плану навчання входять також практичні заняття та самостійна робота. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, при цьому, базові та спеціальні навички.

Вся навчальна база доступна для вивчення й дистанційно. Навчальні матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Онлайн-слухачі, використовують аудіо та відеоконференції, текстовий чат, дискусійні групи.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, слухачі отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарям із різним стажем роботи та професійним рівнем. Ви отримаєте новий досвід, нових колег у галузі, модернові та сучасні технології викладання та отримання знань з сучасної гінекології.

Програма курсу включає:

 • знайомство з власними напрацюваннями лікарів;
 • розбір конкретних клінічних випадків;
 • пошук оптимальних тактик ведення пацієнтів / протоколів;
 • важкі випадки;
 • презентації результатів клінічних досліджень: презентація;
 • помилки й ускладнення: навички профілактики та усунення.

В кінці курсу кожен учасник повинен пройти іспит, що складається з вивчених тем та питань. Таким чином, слухач підвтерджує рівень своїх знань та кваліфікацію.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо навчальний план на пошту! Після ознайомлення з ним, ви зможете поставити питання, що цікавлять вас з приводу структури курсу та інші.

Вимоги до учасників

Для участі в курсі подаються такі документи:

 1. письмова заява;
 2. копія паспорту;
 3. копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської посади.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?