loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Геронтологія

Геронтологія – це наука, яка вивчає старіння. Ні для кого не стане відкриттям, що зі старінням, організм зношується та стає більш вразливим до виникнення різних захворювань.

Лікар-геріатр займається вирішенням основного завдання – поліпшенням якості життя літніх пацієнтів та пацієнтів середнього віку, допомагаючи забезпечити їм повноцінне дієздатне життя якомога довше. Фахівець даного профілю вважається дуже популярним в останній час. Так, з початку 2000-х років стала функціонувати велика кількість різних медичних установ, в яких є відділення геріатричної спрямованості.

Основні функції лікаря, що спеціалізується на лікуванні вікових пацієнтів:

  • розробка різних заходів профілактики, які спрямовані на зміцнення імунної системи людини та збільшення не тільки тривалості життя, але і поліпшення її якості;
  • надання кваліфікованої медичної допомоги інвалідам, людям похилого віку та пацієнтам з хронічними недугами.

Необхідно чітко розрізняти поняття «старіння» та «старість». Старість наступає закономірно, як кінцевий період індивідуального розвитку людини. А старіння розглядається як руйнівний процес, що призводить до зниження фізіологічних функцій організму. Старіння – це перш за все функція часу, його не можна зупинити. Старість і смерть – неминучі.

До речі, основоположником вітчизняної геронтології вважають саме О. О. Богомольця. Під його керівництвом була проведена одна із перших у світі наукових конференцій, присвячених проблемам старіння і довголіття.

Формат навчання

Навчальна база Академії дозволяє проходити курс підвищення кваліфікації для спеціалістів із геронтології за денною та дистанційною формами навчання за індивідуальним графіком.

Викладання здійснюється викладачем як особисто та в online форматі. Навчальний план курсу містить лекції, практичні заняття, роботу в малих групах. Слухачі виконують контрольні письмові завдання, готують наукові роботи або складають звіти. Такий спектр робіт оцінюється викладачами академії та говорить про загальну успішність студента, який проходить цей курс. До плану навчання входять також практичні заняття та самостійна робота. Заняття спрямовані на те, щоб майбутні спеціалісти ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, базові та спеціальні навички з геронтології. Викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Навчальні матеріали можуть бути надсиланні в електронному вигляді за бажанням слухача, відразу після оплати навчання. Слухачі, які обрали навчатися онлайн використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи.

В кінці курсу кожен учасник обов’язково складає іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, слухачі отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–         Ви успішно закінчили повну медичну освіту в Україні;

–         Ви маєте прихильність та бажання працювати в команді;

–      Ви маєте інтерес до викладання та проведення медичних наукових досліджень, складання наукових пропозицій та обґрунтувань.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)     письмова заява;

2)     копія паспорту;

3)     копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської спеціальності.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?