loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Фтизіатрія

Фтизіатрія як спеціальність

Туберкульоз – одна з найбільш поширених хвороб. Медичний напрям під назвою фтизіатрія вивчає фактори виникнення, способи лікування і етапи протікання даного захворювання. Фахівці також займаються профілактикою хвороби.

Складність лікування даного захворювання полягає в тому, що воно вражає різні тканини і системи органів. Крім того, хвороба постійно змінюється і пристосовується до препаратів. Тому зараз, як і багато десятків років назад, існує величезний попит на лікарів-фтизіатрів.

Медпрацівники напрямки займаються лікуванням туберкульозу, прокази і саркоїдозу, досліджують причини хвороб, проводять профілактичні програми серед населення.

Чи дійсно Україна є однією з лідерів за поширенням туберкульозу?

На жаль, так можна сказати. Україна посідає друге місце серед мультирезистентного туберкульозу. Це туберкульоз, у якого є стійка форма бактерій до двох найефективніших препаратів — це ізоніазид і рифампіцин.

Буквально кілька років тому в нашій країні були проблеми з постачанням препаратів, тобто були перерви в лікуванні пацієнтів. А цей процес повинен бути безперервним, щоб не розвивати резистентність. Отже, та нестабільна ситуація, яка відбувається зараз – це  наслідки відсутності препаратів.

Ось чому курс підвищення кваліфікації, який ми пропонуємо в Академії УМА, є вкрай актуальним та важливим в сучасній освіті медиків, спеціалістів у цій сфері.

Формат навчання

Курс підвищення кваліфікації з фтизіатрії проходить при навчальній базі нашої Академії, за змішаною (денною та дистанційною) формами навчання. Заняття відбуваються згідно індивідуального графіка, що є дуже вдалим рішенням для кожного учасника курсу.

Викладання здійснюється особисто та в online форматі. До складу курсу входять лекції, практичні заняття, робота в групах. Оцінювання знань здійснюється шляхом перевірки письмових завдань, наукової роботи або складеного звіту. Практичні заняття та самостійна робота також передбачені навчальним планом курсу, на які відводяться окремі години. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику з фтизіатрії, отримуючи, при цьому, базові та спеціальні навички.  Процес викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Онлайн-слухачі, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи та інше.

В кінці курсу кожен учасник складає іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу з курсу фтизіатрії.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, учасники отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Кожен учасник матиме доступ до нього. Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

  • успішно здобули повну медичну освіту в Україні;
  • прихильність до роботи в команді та індивідуально також;
  • інтерес до викладання та наукових досліджень в сфері фтизіатрії, написання дослідницьких пропозиції та новітніх розробок у сфері діагностики та лікування.

Для участі в курсі подаються такі документи:

  1. письмова заява;
  2. копія паспорту;
  3. копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської спеціальності.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу з фтизіатрії можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?