loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Ендоскопія

Ендоскопія як спеціальність

Ендоскопічні методи дозволяють досліджувати внутрішні органи без відкритого хірургічного втручання. Цей метод діагностики поширений в різних галузях медицини, серед яких: хірургія, гастроентерологія, гінекологія і т.д. Щоб лікар міг поставити точний діагноз, використовується відеоендоскоп, який передає зображення на монітор.

За допомогою такого методу можна не просто поставити діагноз, а й визначити складність захворювання. Наприклад, виявити виразку або онкологічні захворювання. Крім цього, лікар може проводити операції, спираючись на зображення з відеоендоскопа. Такий метод дозволяє хірургу контролювати кожен свій рух.

Ендоскопія сьогодення вважається дуже інформативним методом візуальної діагностики. Під час проведення дослідження лікар може отримати зразки патологічних тканин для вивчення. Це дає можливість без хірургічного втручання вивчити стан стравоходу, шлунку, дванадцятипалої кишки, взяти зразок тканин для біопсії. Ендоскоп обладнаний окуляром, який транслює зображення на екран. Лікар своїми очима бачить слизову того чи іншого органу та може виявити пухлини, новоутворення, виразки, ерозії та інші зміни тканин.

Фахівці, які мають відповідну медичну підготовку, можуть пройти сертифікаційні цикли за напрямом «Ендоскопія». Академія післядипломної освіти «УМА» надає таку можливість.

Формат навчання

Курс підвищення кваліфікації з ендоскопії проходить при навчальній базі Академії «УМА», за змішаною (денною та дистанційною) формами навчання. Проходять заняття за індивідуальним графіком, що є вельми комфортним для кожного учасника курсу.

Викладання здійснюється особисто та в online форматі. До складу курсу входять лекції, практичні заняття, робота в малих групах. Оцінювання знань здійснюється шляхом перевірки письмових завдань, наукової роботи або звіту. Практичні заняття та самостійна робота також передбачені навчальним планом курсу, на які відводяться окремі години. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, при цьому, базові та спеціальні навички.  Процес викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Онлайн-слухачі, зокрема, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи та інше.

В кінці курсу кожен учасник складає іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу з ендоскопії.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, слухачі отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Кожен учасник матиме доступ до нього. Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

  • успішно здобули повну медичну освіту в Україні;
  • прихильність до роботи в команді та індивідуально також;
  • інтерес до викладання та наукових досліджень в сфері ендоскопії.

Для участі в курсі подаються такі документи:

  1. письмова заява;
  2. копія паспорту;
  3. копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської спеціальності.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу з ендоскопії можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?