loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Дитяча ендокринологія

Ендокринологія як наукова дисципліна займається питаннями будови та функціонування залоз внутрішньої секреції, а також захворюваннями, викликаними порушенням нормального режиму їх роботи. Специфіка розв’язуваних ендокринологією завдань в дитячому та підлітковому віці зумовила появу такого самостійного напрямку, як дитяча ендокринологія.

Лікар дитячий ендокринолог працює з дітьми, у яких спостерігаються порушення гормонального фону. Його завдання – відновити баланс всередині дитячого організму, нормалізувати його розвиток, подарувати йому радість повноцінного життя. Він повинен не тільки діагностувати і вилікувати захворювання, а й бажано усунути фактори його прояви в майбутньому.

Дитяча ендокринологія – найважливіша складова частина загальної ендокринології, оскільки організм дитини чи підлітка постійно розвивається, зростає, зазнає значних змін гормонального фону, що особливо стосується періоду статевого дозрівання.

Дуже важливо вчасно звернувшись до лікаря. Наприклад, при цукровому діабеті з’являються скарги на спрагу, рясне сечовипускання, сухість шкіри та слизових, схуднення, слабкість та стомлюваність, схильність до інфекційних та грибкових захворювань.

А при патології щитовидної залози, дитина може стати гіперактивним, дратівливим, скаржитися на слабкість, серцебиття, незрозумілу тривогу, втратити у вазі, незважаючи на підвищений апетит, почати гірше вчитися. Все це може виявитися ознаками розвивається гіпертиреозу (тиреотоксикозу, «зоба»).

Формат навчання

Підвищення кваліфікації з дитячої ендокринології проходить на базі Академії, за змішаною (денною та дистанційною) формами навчання. Заняття відбуваються за індивідуальним графіком, що є дуже комфортним варіантом для кожного слухача.

Викладання здійснюється особисто та в online форматі. До складу курсу входять лекції, практичні заняття, робота в групах. Оцінювання знань здійснюється шляхом перевірки письмових завдань, наукової роботи або складеного звіту. Практичні заняття та самостійна робота також передбачені навчальним планом курсу, на які відводяться окремі  години. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, базові та спеціальні навички.  Процес викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Онлайн-слухачі, зокрема, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи та інше.

В кінці курсу кожен складає іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу з дитячої ендокринології.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, слухачі отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Кожен матиме доступ до нього. Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–             успішно здобули повну медичну освіту в Україні;

–             прихильність до роботи в команді;

–             інтерес до навчання, та потенційного викладання й наукових досліджень в сфері дитячої ендокринології як науки, спеціальності та навчальної дисципліни, що є неодмінною складовою кожного прогресивного лікаря.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)           письмова заява;

2)           копія паспорту;

3)           копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської спеціальності.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?