loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Ендокринологія

Ендокринологія як спеціальність

Ендокринологією називають галузь медицини, що вивчає будову та  функціональні особливості залоз внутрішньої секреції (ендокринних залоз). Найчастіше,  до фахівців даного напрямку звертаються пацієнти з цукровим діабетом, порушенням роботи щитовидної залози.

В обов’язки лікаря ендокринолога входить:

 1. Виконання діагностики у вигляді огляду.
 2. Призначення додаткових інструментальних, лабораторних досліджень.
 3. Вибір найбільш відповідного методу лікування.
 4. Розробка плану реабілітації.
 5. Проведення профілактичних заходів.

Ендокринологія – одна з тих спеціальностей, де постійно відбуваються нові відкриття, оновлюються методики діагностики та лікування. Тому лікарям для вдосконалення рівня професіоналізму слід систематично проходити курси підвищення кваліфікації.

Самими розповсюдженими патологіями та хворобами, в лікуванні яких спеціалізується ендокринолог є:

 • цукровий діабет (I та II типу);
 • мастопатія;
 • безпліддя;
 • онкозахворювання ендокринної системи;
 • акромегалія;
 • гігантизм;
 • дифузний зоб;
 • гіпотиреоз;
 • кісти та вузли щитовидної залози;
 • ожиріння;
 • нецукровий діабет;
 • остеопороз;
 • гіпоглікемія;
 • передменструальний синдром;
 • синдром хронічної втоми та інше.

До спектра кваліфікації лікаря  входять захворювання залоз внутрішньої секреції, що регулюють переважну більшість процесів в організмі людини.

Формат навчання

Курс підвищення кваліфікації з ендокринології проходить на базі Академії, за змішаною (денною та дистанційною) формами навчання. Заняття відбуваються за індивідуальним графіком, що є дуже комфортним варіантом для кожного учасника.

Викладання здійснюється особисто та в online форматі. До складу курсу входять лекції, практичні заняття, робота в групах. Оцінювання знань здійснюється шляхом перевірки письмових завдань, наукової роботи або складеного звіту. Практичні заняття та самостійна робота також передбачені навчальним планом курсу, на які відводяться окремі  години. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, базові та спеціальні навички.  Процес викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Онлайн-слухачі, зокрема, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи та інше.

В кінці курсу кожен учасник складає іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу з ендокринології.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, слухачі отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Кожен учасник матиме доступ до нього. Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–             успішно здобули повну медичну освіту в Україні;

–             прихильність до роботи в команді;

–             інтерес до навчання, та потенційного викладання й наукових досліджень в сфері ендокринології як науки та спеціальності, що є неодмінною складовою кожного прогресивного лікаря.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)           письмова заява;

2)           копія паспорту;

3)           копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської спеціальності.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?