loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Дитяча онкологія

Дитяча онкологія як спеціальність

Онкологія як наукова дисципліна вивчає доброякісні та злоякісні пухлини, особливості їх виникнення та розвитку, а також методи профілактики, діагностики та лікування. Вивчення дитячих пухлин дозволило виявити деякі суттєві відмінності від пухлин дорослих, що дозволило виділити такий самостійний напрям, як дитяча онкологія.

При діагностиці захворювання лікар-дитячий онколог повинен брати до уваги специфічну структуру та склад, а також можливість розвитку пухлин по спадковим причин. Лікування ускладнюють об’ємність пухлин, розмір яких часто може бути непорівнянний з життєво важливим органом дитини і призводить до необхідності виконувати травматичні операції, і інші фактори.

У всіх країнах рівень захворюваності на дитячий рак приблизно однаковий: близько 15 дітей на 100 тисяч населення. А от одужуваність дуже різна. В нас вона орієнтовно складає 55%. У розвинених європейських країнах – 85%, у США – до 95%. Дитячий рак – це виліковна хвороба, просто ми її поки погано лікуємо.

Тому, шанс дитини на життя найбільше залежить від того, в якій країні вона народилась. Ось чому дитяче «онко» вважається візитною карткою медицини в кожній країні, особливо в нас.

В Україні системи надання медичної допомоги дітям та дорослим відокремлені. Зараз їх намагаються поєднати на рівні первинної ланки. Тому давно дитячою онкопатологією радше займаються гематологи, ніж «дорослі» онкологи. Дитяча онкологія як лікарський фах відбулася та є фактом. Отже, вона має існувати як навчальна дисципліна не тільки в системі післядипломного удосконалення та підвищення кваліфікації, але й у процесі навчання педіатрів у медичних університетах.

Формат навчання

Підвищення кваліфікації з дитячої онкології проходить на базі Академії, за змішаною (денною та дистанційною) формами навчання. Заняття відбуваються за індивідуальним графіком, що є дуже комфортним варіантом для кожного слухача.

Викладання здійснюється особисто та в online форматі. До складу курсу входять лекції, практичні заняття, робота в групах. Оцінювання знань здійснюється шляхом перевірки письмових завдань, наукової роботи або складеного звіту. Практичні заняття та самостійна робота також передбачені навчальним планом курсу, на які відводяться окремі  години. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, базові та спеціальні навички.  Процес викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Онлайн-слухачі, зокрема, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи та інше.

В кінці курсу кожен складає іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу з дитячої онкології.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, слухачі отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Кожен матиме доступ до нього. Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–             успішно здобули повну медичну освіту в Україні;

–             прихильність до роботи в команді;

–             інтерес до навчання, та потенційного викладання й наукових досліджень в сфері дитячої онкології як науки, спеціальності та навчальної дисципліни, що є неодмінною складовою кожного прогресивного лікаря.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)           письмова заява;

2)           копія паспорту;

3)           копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретною лікарською спеціальністю.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?