loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Дієтологія

Дієтологія як спеціальність

Дієтологія як наукова дисципліна займається питаннями харчування, його раціоналізації, індивідуалізації та безпеки. Сучасна дієтологія спрямована на хвору людину, в цьому полягає її основна відмінність від гігієни харчування. Ґрунтуючись на персональних даних кожного пацієнта, лікар-дієтолог складає для нього індивідуальну програму харчування – дієту. Вона повинна забезпечувати збалансованість та всебічну повноцінність харчування, враховувати особливості захворювання та специфічну терапію, відповідати режиму рухливості хворого.

Актуальність дієтології в наші дні пов’язана з несприятливим впливом на генофонд країни малорухливого способу життя, екологічних факторів та неправильного харчування. Кількість людей з цілим переліком хронічних захворювань неухильно зростає. Ефективність дієтичного харчування сприяє його широкому використанню нарівні з лікарськими засобами та лікувальними заходами.

Дієтологія включає розділи:

раціонального харчування,

превентивне та дієтичне харчування,

нутриціологія (вивчає вплив харчових речовин на фізіологічні та біохімічні процеси в організмі).

Тому, завдання дієтолога – скласти збалансований раціон, в якому будуть присутні всі необхідні для здорового життя речовини. При цьому, дієтотерапія може виступати єдиним лікуванням. Для цілого ряду захворювань застосування дієти може допомогти значно знизити або зовсім скасувати прийом лікарських препаратів.

Формат навчання

Підвищення кваліфікації з дієтології проходить на базі Академії, за змішаною (денною та дистанційною) формами навчання. Заняття відбуваються за індивідуальним графіком, що є дуже комфортним варіантом для кожного слухача.

Викладання здійснюється особисто та в online форматі. До складу курсу входять лекції, практичні заняття, робота в групах. Оцінювання знань здійснюється шляхом перевірки письмових завдань, наукової роботи або звіту. Практичні заняття та самостійна робота також передбачені навчальним планом курсу, на які відводяться окремі  години. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі-дієтологи ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, базові та спеціальні навички.  Викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Слухачі, які вивили бажання займатися онлайн, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи та інше.

В кінці курсу кожен слухач складає іспит, що охоплює ряд питань з пройденого матеріалу з дієтології.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, слухачі отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–             успішно здобули повну медичну освіту в Україні;

–             прихильність до роботи в команді;

–             інтерес до навчання, та потенційного викладання й наукових досліджень в сфері дієтології як науки, спеціальності та навчальної дисципліни, що є неодмінною складовою кожного прогресивного лікаря.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)           письмова заява;

2)           копія паспорту;

3)           копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської посади.

Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?