loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Дерматовенерологія

Дерматовенерологія як спеціальність

Дерматовенерологія – самостійний розділ медицини, що складається з венерології та дерматології. Венерологія займається вивченням інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом, а в область дерматології входить дослідження будови та фізіологічних функцій шкіри, слизової оболонки, патологій хвороб, які пов’язані зі шкірним покривом. Захворювання обох напрямків мають схожу симптоматику, яка виявляється у вигляді висипів і характерних перетворень шкіри, тому їх об’єднали в один розділ.

Дерматовенерологи мають широкий спектр функціональних обов’язків:

  1. Керується чинним законодавством України про охорону здоров’я та нормативно-правовими актами, які визначають діяльність органів управління та закладів охорони здоров’я.
  2. Застосовує сучасні методи профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та диспансеризації хворих дерматовенерологічного профілю.
  3. Здійснює нагляд за побічними реакціями лікарських засобів.
  4. Бере участь в організації боротьби з поширенням венеричних та інфекційних шкірних хвороб
  5. Проводить консультації за направленням лікарів інших спеціальностей.
  6. Веде лікарську документацію.
  7. Постійно удосконалює свій професійний рівень, підвищує кваліфікацію.

В окремих випадках, лікарям також доводиться стикатися з патологіями, лікування яких дотепер не знайдено. Хоча дерматологія та венерологія активно розвиваються, знайти досвідченого фахівця зі шкірних та особливо венеричних захворювань не так просто.

Шляхом вивчення причин виникнення недуги доктор визначає лікувальні заходи. Пацієнтам з невиліковними патологіями необхідно регулярно проходити терапію, щоб не відмовлятися від звичного способу життя протягом тривалого часу.

Формат навчання

Підвищення кваліфікації проходить на базі Академії за денною та дистанційною формою навчання. Заняття проходять за індивідуальним графіком.

Викладання здійснюється особисто і в онлайн форматі:

·        лекції,

·        практичні заняття,

·        робота в малих групах.

Оцінювання знань здійснюється шляхом перевірки письмових завдань, наукової роботи або складеного звіту за результатами роботи протягом курсу. Практичні заняття та самостійна робота також відведені у якості окремих годин курсу. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, при цьому, базові та спеціальні навички у сфері дерматовенерології.

Викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом. Програма навчання покриває всі розділи дерматовенерології та сучасних методів діагностики та лікування, які наразі відомі медицині.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Навчальні матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Онлайн-слухачі, зокрема, використовують аудіо та відеоконференції, текстовий чат, дискусійні групи. В кінці курсу кожен учасник повинен скласти іспит, що містить ряд питань з пройденого матеріалу.

Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, слухачі отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.

Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!

Вимоги до учасників

Ваш профіль:

–         успішно закінчили повну медичну освіту в Україні;

–         прихильність до роботи в команді;

–         інтерес до викладання та досліджень.

Для участі в курсі подаються такі документи:

1)     письмова заява;

2)     копія паспорту; 3)     копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської посади.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?