loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Анестезіологія

Анестезіологія як спеціальність

Професія анестезіолога вимагає неабияких особистих якостей, оскільки вкрай важливо швидко реагувати на незначні зміни життєвих ознак пацієнта.

Фахівцями-анестезіологами мають бути опановані технічні уміння, оскільки моніторинг пацієнта здійснюється за допомогою багатьох апаратів, пристроїв та технічних засобів.

Особливої відповідальності вимагає післяопераційний період. Анестезіолог контролює, як до пацієнта поступово повертається свідомість і чутливість.

Ця професія дуже відповідальна, потребує від спеціаліста комунікабельності, підвищеної уваги та вміння швидко реагувати на стресові ситуації, приймати зважені рішення, які не зашкодять пацієнту. До цього переліку необхідна наявність бажання постійно вчитися та освоювати нові досягнення. Особливої кваліфікації вимагає робота дитячого лікаря-анестезіолога. Потрібно знати особливості розвитку дітей, становлення психіки, дитячу фізіологію.

Лікар-анестезіолог має керуватися у своїй роботі чинним законодавством України про охорону здоров’я та нормативно-правовими актами, що визначають діяльність органів управління та закладів охорони здоров’я, юридичне право в анестезіології та інтенсивній терапії. В цілому, курс медичного права повинен бути пройдений сучасним анестезіологом задля того, щоб у свої професії бути впевненим у законності та правильності прийнятих рішень.

Отримати професію лікаря-анестезіолога можна в будь-якому медичному закладі вищої освіти. Можлива перекваліфікація на базі вже наявного вищої медичної освіти.

Навчання та лікарська практика закладають основу для професійної кар’єри з численними можливостями подальшого розвитку в галузі.

Формат навчання

Підвищення кваліфікації відбувається при навчальній базі Академії, в тому числі за змішаною (денною та дистанційною) формою навчання в рамках цілого курсу підготовки. Заняття проходять за індивідуальним графіком, що надає змогу більш детально та поглиблено опанувати знання з сучасної анестезіології.

Викладання здійснюється як особисто, так і в онлайн. Охоплює лекції, практичні заняття, роботу в невеличких групах майбутніх фахівців. Оцінка знань здійснюється шляхом письмових завдань, написання наукової праці або звіту. Практичні заняття та самостійна робота входять до плана занять. Вони спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику. При цьому, будуть отримані базові та спеціальні навички, вивчення сучасних препаратів та механізмів роботи медичних апаратів та моніторингового обладнання.

Важливо знати! Як анестезіолог-стажер, ви будете брати участь в навчальних заходах, зокрема:

 • в практикумах з використанням сучасних тренажерів (TEE, бронхоскопія та екстрене моделювання);
 • ви повинні будете знати права, обов’язки та відповідальність лікаря-анестезіолога. Організацію та показники роботи відділення анестезіології та інтенсивної терапії;
 • правила безпеки та гігієну роботи в операційній, правила асептики, форми та методи санітарної освіти; правила оформлення медичної документації;
 • необхідну сучасну літературу за профілем, методи її узагальнення та застосування на практиці;
 • програма навчання покриває всі розділи анестезіології та інтенсивної медицини, зокрема, в областях екстреної медицини, інтенсивної терапії та терапії болю;
 • вся навчальна база доступна для вивчення дистанційно. Навчальні матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Слахучі, які займаються в online режимі, використовують аудіо та відеоконференції, текстовий чат, дискусійні групи;
 • в кінці курсу кожен учасник повинен пройти іспит, що складається з ряду питань з пройденого матеріалу.


Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, слухачі отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.


Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!


Вимоги до учасників

Ваш профіль:

 • успішно закінчили повну медичну освіту в Україні;
 • прихильність до роботи в команді;
 • інтерес до викладання та досліджень.


Для участі в курсі подаються такі документи:

 1. письмова заява;
 2. копія паспорту;
 3. копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретною лікарською діяльністю.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?