loader image

Академія Післядипломної Освіти Управління Охорони Здоров’я «Українська Медична Асамблея»

Алергологія

Алергологія як спеціальність

Актуальність вивчення проблем алергології та імунології обумовлена значним поширенням захворювань даних типів серед населення. Вчені та лікарі-практики постійно знаходять способи вирішення подібних захворювань. Особлива увага приділяється ранній діагностиці та терапії. Завдяки численним дослідженням вчені змогли виявити справжні причини появи алергій. Новий напрямок вирішення проблем – це профілактика алергічних та імунозалежних хвороб. Однак, суперечки з приводу застосування протиалергійних та імуномодулюючих препаратів не припиняються. Так, різні алергологи-імунологи та лікарі-педіатри висувають протилежні позиції з приводу ефективності застосування даних препаратів не тільки для терапії імунодефіциту, а й для лікування ГРВІ.

Діагностика алергій зводиться до точного розпізнавання речовини-алергену. Тому, досить часто, використовують шкірні проби з алергенами. На практиці застосовують різні панелі з алергенами, що найбільш поширені. Традиційно, це пилкова та побутова інгаляційні панелі, а також харчова панель.

Боротися з алергією досить складно, адже медикаментозні засоби недостатньо ефективні. Найбільш простим та дієвим способом позбавлення від алергії, є повне виключення попадання алергену в організм. Однак, це не завжди можливо, оскільки потребує зміни місця та способу життя людини. Крім того, часто присутня сенсибілізація до декількох алергенів, та виключити їх всі буває ще важче.

Останнім часом, спостерігається зростання числа алергійних захворювань. Збільшується кількість випадків гострої алергічної реакції на харчові продукти. Алергічними захворюваннями масово страждають й діти. В наш час багато людей раптом стають алергіками в й 30, 40 або 50 років.

Щоб розібратися в цьому, та інші актуальні питання, необхідно пройти курс з підвищення кваліфікації.

Академія післядипломної освіти «УМА» – сертифікована навчальна організація, яка пропонує пройти курс з професійної перепідготовки медпрацівників за напрямом «Алергологія та імунологія».


Формат навчання

Курс підвищення кваліфікації зі спеціальності «Алергологія» проходить на базі Академії, за змішаною (денною та дистанційною) формами навчання. Заняття відбуваються за індивідуальним графіком, що є дуже вдалим варіантом для кожного учасника, особливо для тих осіб, які паралельно працюють або мають сім’ї та дітей.

Викладання здійснюється особисто або в online (за бажанням студента). До складу курсу входять лекції, практичні заняття, робота в малих групах. Оцінювання знань здійснюється шляхом перевірки письмових завдань, наукової роботи або складеного звіту. Практичні заняття та самостійна робота також передбачені навчальним планом курсу, для яких встановлені окремі години. Заняття спрямовані на те, щоб лікарі ретельно вивчали профільну тематику, отримуючи, базові та спеціальні навички.  Процес викладання відбувається в поєднанні з вузькоспеціалізованим робочим процесом.

Вся навчальна база доступна для вивчення також дистанційно. Матеріали надаються в електронному вигляді відразу після оплати навчання. Онлайн-слухачі, використовують аудіо та відео конференції, текстовий чат, дискусійні групи та інше.

В кінці курсу кожен учасник складає іспит, що містить у собі ряд питань з пройденого матеріалу з алергології.


Результати навчання

Після успішного складання всіх атестаційних робіт, слухачі отримують сертифікат та додаток до нього встановленого зразка. Гнучкість та ієрархічність курсів дасть змогу покращити майстерність та здобути додаткові знання лікарем із різним стажем роботи та професійним рівнем.


Навчальний план

Повідомте ваш e-mail і ми надішлемо вам його на пошту!


Вимоги до учасників

Ваш профіль:

  • успішно здобули повну медичну освіту в Україні;
  • прихильність до роботи в команді та індивідуально також;
  • інтерес до навчання, та потенційного викладання й наукових досліджень в сфері алергології як науки, спеціальності та навчальної дисципліни, що є неодмінною складовою кожного прогресивного лікаря.


Для участі в курсі подаються такі документи:

  • письмова заява;
  • копія паспорту;
  • копії диплома про освіту та інших документів, що дають право на зайняття конкретної лікарської посади.


Питання з приводу організації навчального процесу та підсумкової вартості курсу з алергології можна задати прямо зараз, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

SAT - Тест центр у м.Києві

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 42В, Київ

тел: (095) 602-10-86

Як доїхати?